Міжнародні подорожні замітки в genshin impact: як почати і пройти квест в інадзумі?

19

після виходу інадзуми з’явилося безліч нових завдань світу, і проходження квесту «міжнародні шляхові замітки» в genshin impact — одне з них. Відвідайте різні локації разом з рамзі, щоб допомогти йому знайти натхнення для створення книги.

Як почати квест

Після завершення завдання однієї з глав випробувань архонтів» шлях майстра меча вимощений зламаними клинками «відкриється доступ до завдання світу»міжнародні шляхові замітки». Прямуйте в передмістя інадзуми (місто на острові нарукамі).

У цьому місці ви зустрінете грають мідорі і коїті. Якщо заговорити з дітьми, дівчинка розповість про рамзі — мандрівника, що колись пообіцяв віддати їй книгу, де описані його пригоди. Вона попросить допомогти знайти рамзі і дізнатися причину його зникнення.

Проходження міжнародні шляхові замітки в genshin impact

Діалог з рамзі

Наступна точка-чайний будиночок коморе. Біля входу ви зустрінете кодзуе. Поговоріть з нею і дізнайтеся, де знаходиться рамзі. Далі увійдіть в чайний будинок і знайдіть зниклого в одній з кімнат.

Рамзі повідає про свої проблеми з хейхаті і попросить допомогти йому знайти натхнення. Гравцеві знадобиться супроводити мандрівника в чотири локації, після чого чоловік нарешті зможе дописати книгу.

Пляж у инадзумы

Синя мітка-підказка на мінікарте покаже точне місце. Як тільки потрапите на пляж, поговоріть з рамзі.

Мандрівник відправить гравця погуляти, щоб він не заважав натхненню. На карті з’явиться область, виділена жовтим колом, просто походіть в ній. Потім прямуйте на наступну ділянку, так само вказаний синьою міткою.там ви знайдете хейхаті, що стоїть за каменем. Дізнайтеся у нього потрібну інформацію і передайте її рамзі.

Водоспад на рівнині бякко

На карті з’явиться третя мітка, прямуйте туди (поруч є точка телепортації). Біля водоспаду вас атакують хілічурли. Переможете монстрів і поговоріть з рамзі.

Безпечне місце

Відправляйтеся на точку, що відзначена на карті. Найлегше переміщуватися в великий храм наруками і звідти долетіти до гори. Там вас чекає маленька кат-сцена з рамзі.

Забрати позначки

Поверніться в чайний будинок коморе. Там ви застанете мандрівника і хейхаті, підозрює рамзі в чомусь недоброму. Від головного героя потрібно лише забрати замітки і віддати їх мідорі.

Нагороди

Після виконання завдання «міжнародні подорожні замітки» в геншин імпакт ви отримаєте:

  • окуляри досвіду пригод х 100,
  • мора х 30.000,
  • досвід героя х 5,
  • окуляри репутації інадзуми х 20.

Слідкуйте за іншими проходженнями по genshin impact, щоб не пропустити жодного з доступних завдань. Про будь-які виникаючі складнощі пишіть в коментарях, щоб отримати допомогу авторів та інших читачів.