Microsoft PowerPoint 16.0.9226.2077

158
Додаток Microsoft PowerPoint для Android призначене для роботи на ходу. Воно поєднує знайомий зовнішній вигляд, інтерфейс і якість Office з інтуїтивним сенсорним управлінням, розробленим для телефонів і планшетів з Android. Додаток PowerPoint ідеально підходить для створення ефектних презентацій, їх перегляду та швидкого редагування на ходу. Office забезпечують якісне оформлення презентацій, форматування та вміст яких залишаються незмінними на будь-яких пристроях. Ви зможете в будь-який час отримати доступ до презентацій в хмарі.

Безкоштовний додаток PowerPoint надає основні можливості — перегляд, створення і редагування документів — на пристроях з розміром екрану до 10,1 дюймів. Отримати доступ до всіх можливостей PowerPoint можна за допомогою підписки Office 365.

Функції:

  • Ви можете використовувати зображення, вбудовані відео, таблиці, діаграми, рисунки SmartArt, переходи, анімації тощо, причому все це буде відмінно відформатовано.
  • Презентації PowerPoint виглядають так само чудово, як і на комп’ютері.
  • При проведенні презентації використовуйте вбудовану лазерну указку, пір’я або маркери, щоб краще висловити свої думки.
  • Переглядайте вкладення електронної пошти і отримуйте доступ до всіх ваших презентацій PowerPoint з OneDrive, Dropbox, OneDrive для бізнесу або SharePoint.
  • Починайте роботу з того місця, де ви перервали її в минулий раз, тому що додаток PowerPoint знає, над якою презентацією ви працювали, незалежно від того, який пристрій ви використовуєте.


Завантажити

Android 4.4+