Microsoft Launcher 4.7.5.41601

308Налаштуйте індивідуальний зовнішній вигляд свого пристрою в Microsoft Launcher з допомогою стильних шпалер, тим, пакетів значків і багатьох інших можливостей. Отримайте доступ до календаря, документів і останнім діям в персональному каналі, використовуючи обліковий запис Microsoft або робочу або навчальну обліковий запис. Ви навіть зможете відкривати фотографії, документи та веб-сторінки на комп’ютері з Windows і працювати з ними на всіх своїх пристроях.

Основні можливості:

  • Швидкий доступ до контактів.Ваші найважливіші контакти завжди будуть під рукою. Закріпіть їх на початковому екрані, а потім помістіть в будь-якому місці екрану, на панелі Dock або в папках.
  • Вибір оформлення.Налаштуйте зовнішній вигляд пристрою на свій смак за допомогою шпалер, тим і кольорів елементів, а також пакетів значків, жестів та інших можливостей.
  • Персональний канал.Побіжно переглядати всю важливу інформацію (новини, календар, події, документи, контакти та ін) в персональному каналі. Свій канал навіть можна розмістити на початковому екрані за умовчанням.
  • Продовження роботи на ПК.Робіть знімки на телефоні і відразу ж переглядайте їх на комп’ютері або продовжуйте редагувати документи Office 365, зв’язавши свій телефон з ПК під управлінням Windows.
  • Одночасний пошук в Інтернеті і на телефоні.Виконуйте пошук в Інтернеті, а також у своїх файлах, програмах, документах, повідомленнях та результатах пошуку в Інтернеті за допомогою універсальної панелі пошуку Microsoft Launcher.
  • Налаштування жестів.Завдяки широким можливостям настройки жестів ви можете блокувати телефон за допомогою подвійного торкання, запускати пошук, проводячи пальцем по екрану, і багато іншого.


Завантажити

Android 4.0.3+