Microsoft Кодів 6.2.26

411

Microsoft Кодів — дозволяє швидко і захищено засвідчити себе в Інтернеті в рамках всіх облікових записів. Різноманітні можливості доступні для всіх типів облікових записів.

Двухшаговая перевірка:
Двухшаговая перевірка дозволяє захистити обліковий запис, надавши додатковий рівень безпеки, крім пароля. Ось як це працює: при вході після введення пароля вас попросять вказати додатковий спосіб підтвердження особи. Затвердите повідомлення в Microsoft Кодів або введіть перевірочний код, створений програмою. Завдяки цій можливості, навіть якщо хтось сторонній зможе знайти пароль, він не зможе увійти в систему без доступу до телефону.

Вхід по телефону:
Представляємо можливість входу телефоном для особистих облікових записів Microsoft. Після реєстрації облікового запису в додатку ви зможете увійти в обліковий запис, використовуючи лише телефон. Просто укріпіть повідомлення, відправлене в Microsoft Кодів після введення імені користувача. Доступно на більшості пристроїв з Android.

Реєстрація пристрою:
У деяких організаціях перед тим, як отримати доступ до певних файлів, електронних листів або додаткам, потрібно зареєструвати пристрій. Таким чином організація буде знати, що запит на вхід відправляється з довіреної пристрою. Це можна легко зробити у додатку.


Завантажити

Android 4.2+