Medieval War Fantasy Fighting: Battle Scars 20

316

Medieval War Fantasy Fighting Battle Scars — фентезі файтинг з кльовими комбо ударами і реалістичною фізикою боїв. Візьми в руки меч хаосу і вступи в середньовічні бої.

ТИСНИ НА КНОПКИ, ПЕРЕТВОРЮЮЧИ АТАКИ ЛЮТІ КОМБО
Ця битва богів не залишить тебе байдужим! Поєднуй швидкі удари, з потужними і важкими атаками. Комбінуй удари зброєю з стусанами, використовуй магію файтинг про середньовічні битви!

КРУТІ СЕРЕДНЬОВІЧНІ БИТВИ
Воїни Світла: Бій На Мечах – битва лицарів про середньовічні війни, де б’ються воїни хаосу і воїни світла проводячи бій на мечах. Втомився шукати середньовічні ігри? Ця гра — найкраща гра про лицарів і про середньовічні війни! Вистачить натискати «бійка ігри» в пошуку і шукати кращу гру про середньовічні битви!

МАГІЯ МЕЧІВ І СЕРЕДНЬОВІЧНІ ВОЇНИ
Ця гра про середньовіччя і бій на мечах: битва богів, битва магів, битва лицарів і інші середньовічні битви чекають на тебе. Битва супергероїв не буде легкою! Воїни хаосу захопили середньовічне місто і вимагають провести середньовічні битви! Врятує всіх ніндзя легендарний воїн! Кривава середньовічна арена стане місцем, де воїн дракона, воїни світла і воїни хаосу будуть проводити бій на мечах і середньовічні битви!

Особливості гри Воїни Світла: Бій На Мечах:

  • Динамічний файтинг з крутими комбо і реалістичною фізикою боїв;
  • Яскраві персонажі на вибір: від варварів і лицарів до ченців шаоліня і ніндзя;
  • Круте поєднання чудової фізичної фізики з яскравою графікою;
  • Битва героїв різних кланів: воїни світла, воїни хаосу, воїн дракона та ін;
  • Бій на мечах не тільки: меч хаосу, кувалда, тесак, катана, шабля і інша зброя доступна для тебе;
  • Бойова система комбо для кожного героя: воїни хаосу і воїни світла використовують унікальні прийоми!

ПОШУК «БІЙКА ІГРИ» ЗАКІНЧЕНИЙ
Війна варварів і битва героїв таких, як воїни хаосу і воїни світла почалися! Ця бійка без правил поєднує в собі багато середньовічні бої — бій лицарів, бійка героїв і битва титанів та інші. Обери свій клан, візьми в руки меч хаосу і переможи всіх проводячи середньовічні битви одну за одною! Перестань тикати на «бійка ігри» переглядаючи інші ігри, тому що це найкраща гра де битва лицарів, битва магів і битва богів з’єднані воєдино! Покажи всім, що ти легендарний воїн!


Завантажити

Android 4.3+