Малефисента Зорепад 5.5

122


Малефисента Зорепад — зустрічайте Малефисенту в офіційному додатку Disney повністю російською мовою. Ця захоплююча гра-головоломка з серії «три в ряд» від розробників популярної гри «Холодне серце. Зорепад» створена за мотивами нового фільму студії Disney «Малефисента». Вона подарує вам дивовижне пригода, повне непростих завдань! ТЕМНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ – дотиком пальця міняйте місцями кристали на полі, складаючи їх по 3 або більше, створюючи поєднання і виконуючи незвичайні завдання!

У ВСЬОГО Є ПОЧАТОК – почніть подорож, граючи за юну Малефисенту, і переживайте разом перетворення молодої героїні в злоЕкшн ку. Вас чекає зустріч з вороном Диавалем, а також безліч таємничих сюрпризів! СИЛА МАЛЕФИСЕНТЫ – зелена магія Малефисенты допоможе вам розбивати каміння того ж кольору, а ворон прийде на допомогу, якщо потрібно буде перемішати елементи на полі. Колючі пагони можуть розчистити цілий ряд або стовпчик каменів! Відкривайте різні бонуси, просуваючись разом з повною люттю Малефисентой по дорозі помсти! «Малефисента. Зорепад» – безкоштовна гра, але деякі предмети будуть доступні тільки після їх купівлі.

Не пропустіть фільм «Малефисента» в кінотеатрах – перевірте розклад показів у своєму місті! Дізнавайтеся новини Facebook.com/DisneyRussia
Додаток призначений для будь-якої вікової аудиторії.


Завантажити

Android 4.2+