Logitech MX Master 2s: ідеальна офісна миша

160

Швейцарський виробник комп’ютерних аксесуарів Logitech відомий своїми клавіатурами, веб-камерами, пультами і комп’ютерними мишами. Останні пристрої компанії отримали особливу популярність через деяку специфіку використання.

Сьогодні ми розповімо про флагманської моделі цієї фірми

Характеристики та дизайн

Основною особливістю вироби Logitech MX Master 2s є можливість його використання в бездротовому режимі і висока автономність. Ця миша може працювати на одному заряді протягом 70 (!) доби. Це стає можливим завдяки батареї ємністю 500 маг.

Серед її основних характеристик варто відзначити наявність датчика Darkfield Laser з високою точністю, від 200 до 4000 точок на дюйм (крок 50 точок на дюйм). У функціонуванні пристрою особлива роль належить Bluetooth-бездротової технології Low Energy Advanced 2,4 ГГц з приймачем Unifying (донгл), мають радіус дії до 10 м. Ще миша оснащена колесом прокрутки з автоматичним зсувом, регулюванням чутливості і сім’ю кнопками, частина з яких настроюється.

Її вага становить 145 грамів, як ЗА використовуються Logitech Options і Logitech Flow.

В комплекті разом з гаджетом знаходиться приймач (донгл), кабель microUSB і інструкція.

Розробники, при конструюванні даної моделі, використовували асиметричну периферію для того, щоб надати їй максимально зручну форму. Користувачі відзначають, що перші 30-40 хвилин роботи є невеликий ефект звикання, але потім все забувається і здається, що завжди використовував тільки цей пристрій.

Ергономіка у Logitech MX Master 2s відмінна. Естетична і стилістична складові теж на висоті. Корпуси можуть бути світло-сірого і темно-синього кольорів.

Збоку, в районі розташування великого пальця, знаходяться три світлодіода, необхідні для визначення ступеня заряду акумулятора. Нижня частина виробу оснащена портом для заряджання. Розробники конструктивно виконали нижню площину миші таким чином, що ковзає по столу тільки вузька її частина. Це оригінально і перспективно.

У щоденному використанні аксесуар ніяких нарікань не викликає, якість його роботи є високим.

Програмне забезпечення

Використовується дозволяє здійснювати настройку режиму прокручування і не тільки. Миша має кнопки: LPM, MPM і PPM, у доповнення до яких є ще одна, під колесом, а також дві клавіші і слайдер.

Будь-який рух пристроєм реально налаштувати під себе. Також можна визначити і зафіксувати завдання кожної кнопки.

Особливості щоденного використання

Багато користувачі відзначають маленький вага Logitech MX Master 2s на тлі досить великих розмірів. Однак, це не перешкода для нормальної роботи. Первинна настройка труднощів не викликає. Потрібно лише підключити приймач до ПК і можна працювати. Причому одночасно на трьох гаджетах. Для зміни підтримуючого пристрою потрібно тільки натиснути кнопку EasySwitch і утримувати кілька секунд, поки миша не увійде у режим Bluetooth-з’єднання.

Варто ще раз відзначити зручність користування цим аксесуаром. Під час роботи рука не напружується, передпліччя не навантажується. Між столом і пензлем утворюється невеликий кут, але це на благо.

Хочеться відзначити зручність управління кнопками, розташованими в зоні дії великого пальця. Режим прокрутки у даного виробу звичайний, механічний. Наявність функції Smart Shift дозволяє вручну або автоматично перемикати режими прокрутки.

Також легко налаштувати чутливість миші або повністю її відключити. Для використання цього пристрою на будь-якій поверхні є спеціальний датчик.

Автономність і ціна

Один з користувачів відзначає високі параметри автономності. Він стверджує, що протягом півтора місяців використовував Logitech MX Master 2s, але при цьому, батарея не розрядилася навіть на 30%. Це відмінний показник, враховуючи, що виробом напевно зацікавляться професіонали-фрілансери, які довго працюють далеко від джерел енергії.

Незважаючи на всі свої достоїнства, миша є досить дорогим товаром. Її ціна в різних торгових точках коливається від 5 970 до 7 590 рублів. Не кожен поціновувач ергономічних вишукувань вирішиться викласти таку суму.

Проте, своїх грошей вона коштує. Це якісний, продуманий і функціональний пристрій обов’язково порадує жодного офісного працівника.

Джерело: http://chvv.com.ua/