Logitech G502 Lightspeed: бездротова миша для любителів пограти

293

Розробники цього бездротового пристрою не вважають, що їх продукт сильно відрізняється чимось від аналогів. Його поява стала можливою в результаті поєднання декількох добре продуманих рішень. Основними з них є наявність корпусу G502, датчика HERO 16K і нового програмного забезпечення G Hub.

Характеристики та дизайн

Миша може працювати з роздільною здатністю 100-16 000 точок на дюйм, оснащена датчиком HERO 16K і мікропроцесором 32-біта ARM. При масі 114 грам, вона має розміри 132 х 75 х 40 мм Для управління передбачено 11 кнопок. Автономність становить від 45 до 60 годин.

Бездротова миша Logitech G502 Lightspeed має кілька агресивну зовнішню форму. Складається враження, що в руці у користувача гострий і точний предмет. Ніби все виріб заохочує боротьбу і протистояння.

Незважаючи на свою екзотичну форму, пристрій добре і щільно лежить в руці. Всі основні кнопки, ребро і упор для великого пальця своїм розташуванням відповідають анатомії долоні людини. Будь-тільки що отримав це виріб для використання, зверне увагу на велику кількість кнопок управління, розташованих ліворуч. Однак, ні одну з них випадково натиснути майже неможливо.

Ковзання у аксесуара теж прекрасне. Він прекрасно функціонує в покроковому або плавному режимі — все залежить від режиму налаштування. Пристрій дозволяє робити середні стрибки з задовільною зворотним зв’язком.

Робота датчика HERO

Поява цих датчиків повністю змінило світ бездротових мишей. До цього вони працювали тривало тільки в офісному режимі, маючи затримку близько 10 мілісекунд. Для неспішного ритму перегляду Інтернету цього було досить, але не для ігрового процесу.

Використання датчиків з частотою оновлення 1000 Гц, мають затримку менш 1мс, призводило до витратою великої кількості енергії.

Інженери компанії Logitech здійснили технологічний прорив, впровадивши датчики HERO. Вони дозволяють забезпечити найкращі ігрові параметри, витрачаючи енергію в оптимальному режимі. Гравці отримали можливість брати участь в ігровому процесі протягом від 40 до 250 годин. На це число впливає тип та модель пристрою, до якого підключається мишка.

Ряд власних датчиків компанія розробила на основі PixArt. Топовими є PMW 3389 та HERO 16K, які мають практично однакові параметри. Вони оснащені максимальною частотою оновлення рівною 1000 Гц, чутливість до 16000 точок на дюйм. Максимальна затримка обмежена однією миллисекундой, а найбільшою швидкістю руху записаного є 400 дюймів в секунду.

Деякі просунуті користувачі влаштовували перевірки датчиків мишки. З’ясувалося, що невеликі збої з’являються з встановленої чутливості 7000 DPI. Це особливо помітно, якщо виконувати деякі маневри з розвороту на 3600. Тоді курсор не ідеально повертається на те ж місце, з якого був розпочатий маневр.

При тестуванні Logitech G502 Lightspeed встановлено, що похибка при екстремальних маневрах становить від 2 до 4%.

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення G HUB дозволяє налаштовувати кожну з кнопок на виконання певної дії. Також допустимо здійснювати управління світлодіодами або їх повністю відключити.

Будь-які зміни пристрій фіксує в пам’яті 32-бітного процесора ARM. Це дозволяє не виробляти перенастроювання після виключення мишки або витрачання всього запасу енергії, а також при зміні обладнання.

Є ще одна цікава функція – бібліотека профілів. Вона дозволяє за допомогою мережі Інтернет завантажувати будь-яку вподобану конфігурацію більшості ігор. Це напевно сподобається тим, хто вважає за краще не витрачати час на метушню з налаштуванням параметрів миші.

Підсумок

У роздрібній мережі Logitech G502 Lightspeed продається за 11 000 рублів. Вона дорожче своєї «подруги» з кабелем на 7 000 рублів. Майже всі шанувальники таких виробів згодні, що це дуже багато.

Це свідоме, якісне і передове пристрій. Однак, майже напевно, мало знайдеться охочих віддати такі гроші за мишку, нехай і хорошу. Можна зупинитися на її провідному аналогу і це буде найкращим рішенням.

Джерело: http:///