Linux Deploy 2.0.6

339



Це додаток з відкритим вихідним кодом для простої і швидкої установки операційної системи (ОС) GNU/Linux на Android пристрій.

Додаток створює образ диска на флеш-карті, монтує його і встановлює туди дистрибутив ОС. Також підтримується установка ОС прямо на розділ карти або в каталог розділи з файловою системою ext2/ext3/ext4. Програми нової системи запускаються в chroot оточенні паралельно зі штатною роботою платформи Android. Всі вносяться зміни на пристрої оборотні, тобто додаток і створені ним компоненти можна повністю видалити. Установка дистрибутива ОС зЕкшн снюється по мережі з офіційних дзеркал в Інтернеті. Для роботи додатка потрібні права суперкористувача (ROOT).
Інтерфейс програми підтримує англійську і російську мови. Через інтерфейс програми можна управляти процесом установки ОС, а після установки можна запускати і зупиняти служби нової системи (є підтримка запуску своїх сценаріїв). Процес установки відображається у вигляді текстових звітів в головному вікні програми. Під час установки програма сама налаштовує робоче оточення, яке включає в себе базову систему, сервер SSH сервер VNC і графічне середовище на вибір. Також через інтерфейс програми можна керувати параметрами сервера SSH і VNC.
Установка нової ОС займає близько 30 хвилин. Рекомендований мінімальний розмір образу диска без графічного інтерфейсу — 512 МБ, а з графічним інтерфейсом — 1024 МБ (для LXDE). Після початкової установки пароль для доступу SSH і VNC призначається як «changeme», який можна змінити стандартними засобами ОС.

Характеристики:

  • Підтримувані дистрибутиви: Debian, Ubuntu, Kali Linux, Arch Linux, Fedora, Gentoo, openSUSE, Slackware, RootFS (tgz, tbz2, txz)
  • Тип встановлення: файл, розділ, оперативна пам’ять, директорія
  • Підтримувані файлові системи: ext2, ext3, ext4
  • Підтримувані архітектури: ARM, ARM64, x86, x86_64, режим емуляції архітектури (x86, ARM)
  • Інтерфейс управління: Android-термінал, SSH, VNC, X-сервер, фреймбуфер
  • Оточення робочого столу: XTerm, LXDE, Xfce, GNOME, KDE, інше (ручне налаштування)
  • Підтримувані мови: багатомовний інтерфейс

УВАГА!
Ця програма поставляється БЕЗ ВСЯКИХ ГАРАНТІЙ, а автор не несе відповідальності за будь-які можливі наслідки її використання. Це вільне програмне забезпечення, і ви можете розповсюджувати його згідно з правилами ліцензії GPLv3.


Завантажити

Android 2.3.3+