Lenovo представила новинки: два мініатюрних неттоп і компютер з гнучким екраном

180

Lenovo представила нові мініатюрні ПК лінійки ThinkCenter Nano для професійного і домашнього використання. Поки в серії є тільки два неттопа, при цьому один комп’ютер Ленів з представлених новинок відрізняється нульовим рівнем шуму. Компанія і раніше виробляла компактні рішення, приміром, у 2010 році, коли випустила невеликі за розміром настільні ПК.

Компактний Nano M90n

Один з представлених пристроїв – комп’ютер Lenovo моделі ThinkCenter Nano M90n відрізняється розмірами, які роблять його схожим на сучасні смартфони (наприклад, Huawei Honor 8X Max). Його габарити – 17,9 х 8,8 х 2,2 см, а вага не перевищує 0,5 кг. Якщо порівняти його з іншим компактним пристроєм Lenovo – моделлю ThinkCentre Tiny, Nano M90n виявиться втричі менше. Новинка з внутрішнім об’ємом, що не перевищує 0,35 л, оснащується активною системою охолодження.

Серед характеристик Nano M90n виділяються чіпсет восьмого покоління Intel Core (аж до Core i7) , оперативна пам’ять до 16 ГБ, SSD-накопичувач ємністю до 512 ГБ. В пристрої не передбачено дискретна відеокарта. Замість неї за обробку графіки відповідає вбудований у процесор модуль.

Безшумний Nano M90n IoT

Інша компактна новинка – комп’ютер відрізняється обсягом «оперативки» до 8 ГБ, чіпсетом Intel Celeron або Core i3, SSD до 512 ГБ. Об’єм корпусу у даного ПК трохи більше – 0,55 л, однак активна система охолодження відсутній. Замість неї зверху розмістився масивний радіатор.

З цієї причини M90n IoT має практично нульовий рівень шуму, хоча зміни в конструкції додали міні-комп’ютера трохи більше в габаритах і вазі. Також дану модель відрізняють два додаткових інтерфейси. Сам виробник визначає M90n IoT як безпечне рішення для різних проектів в інтернеті речей.

Lenovo ThinkPad X з гнучким екраном

У 2019 році на ринку мобільних пристроїв все більше поширюється тенденція створення смартфонів з гнучкими екранами. Свої рішення вже представили бренди Samsung, Huawei, і, хоча користувачі все ще недовірливо ставляться до таких апаратів, вважаючи його ненадійним, інші виробники продовжують працювати над власними складними концептами.

Компанія Lenovo вирішила не відставати і представила фірмовий комп’ютер Lenovo, а точніше прототип пристрою зі складним екраном, фінальний варіант якого очікується лише в наступному році. Концепт Lenovo ThinkPad X позиціонується як пристрій 2в1: він може бути і ноутбуком і планшетом. У закритому вигляді ПК нагадує щоденник, а в розкритому являє собою пристрій з 13,3-дюймовим екраном з підтримкою дозволу 2К.

У зігнутому вигляді комп’ютер Ленів розділяється на два 9,6-дюймових дисплея. Один з них може використовуватися для перегляду контенту або спілкування, а інший – для записів. При використанні в якості ноутбука ThinkPad X зберігає стійкість завдяки тому, що одну з частин ПК фіксує на поверхні вбудований акумулятор. До пристрою можна підключити Bluetooth-клавіатуру, крім того, апарат має два USB-C роз’єму, інфрачервону камеру з лицьової ідентифікацією, аудіосистему з стереозвучанням.

Джерело: http://mobigame.com.ua/