Компанія Stanley і її термоси

225

Підприємство Stanley відомо по всьому світу своїми інструментами і фурнітурою. Компанія була заснована ще в позаминулому столітті. Брати Стенлі в 1843 році створили невелику фірму в штаті Коннектикут США з виробництва дрібних металевих виробів.

З часом фірма розрослася, стала набирати популярність. Одними з перших брати стали виробляти рубанки, куточки, викрутки і інший інструмент. При цьому, у главу кута, вони ставили якість своїх виробів. Тому даний бренд дожив до наших днів, як виробник добротної і якісної продукції.

Асортиментний перелік товарів компанії умовно можна розділити на дві частини: електричний інструмент ручний. Вироби другої групи допоможуть у роботі будівельникові, теслі, електрику і будь-якого іншого аналогічного фахівця. Є також вимірювальне та разметочное обладнання.

Виробництво електроінструментів під брендом Stanley тільки набирає обертів. Серед продукції фірми є пристрої, які отримують харчування по проводах і за допомогою підзаряджаються батарей. Він також поділено на підгрупи, у відповідності з призначенням. Є електроінструмент для свердління, різання, металообробки, роботи з бетоном, продування повітрям. Кожен з них відрізняється хорошою ергономікою і надійністю.

Пізніше компанія освоїла ще один напрямок діяльності – виробництво термосів. Адже до цього у неї був досвід створення різних ємностей і металевих ящиків. Тепер металеві фляги, термічні гуртки, термоси Стенлі відомі по всьому світу.

Ємності для зберігання гарячих і холодних продуктів

В далеких поїздках або виїздах на невеликий пікнік хороший термос завжди незамінний. Особливо, якщо він може зберегти температуру закладеного в нього продукту протягом декількох діб. Продукція, оснащена теплоізоляційними здібностями, стане в нагоді не тільки на відпочинку, але і полювання, риболовлю, просто в поїздці в межах міста або за ним. Особливо, якщо поруч немає магазинів або вони знаходяться дуже далеко.

Термос STANLEY Classic 1,9 L 10-07934-004 має обсяг 1.9 л. Він компактний, так як отримав складну пластикову ручку, тонке дно і стінки. Зазор дорівнює 3.5 мм. Його кришка може використовуватися як термочашку, що дозволяє на морочитися з посудом. Виробник заявляє, що ця ємність в змозі утримати тепло протягом 45 годин, а холод протягом 48 годин. Термос виготовлений з нержавіючої сталі високої якості, оснащений порошковим напиленням. Випускається він у чорному і зеленому кольорах.

Інший виріб — STANLEY Classic 1,4 L 10-08265-001, по суті являє собою зменшену копію першого. Ємність цього термоса становить 1.4 літра. Її вистачить, щоб забезпечити потреби однієї людини. Ручка у вироби теж складається, його розміри дозволяють легко розмістити цей термос в сумці. Гарячі напої в ньому збережуть температуру протягом 40 годин, холодні – 35 годин.

Ще одне виріб американської компанії STANLEY Classic 1,9 L 10-01941-067может допомогти зберегти температуру будь-якого напою, наприклад, пива. У його надрах легко розміститься майже два літри цього пінного продукту, смак і прохолода якого згодом доставлять задоволення будь-якому любителю крафтового або нефільтрованого.

Термос гарантує, що воно не нагріється, навіть, якщо надовго застрягти на залізничному переїзді або в пробці. Як мінімум протягом 18 годин.

Термокружки

Все, про що було розказано вище, є ідеальним варіантом для використання при тривалих поїздках. У випадку, якщо потрібно зберегти кави гарячим або лимонад холодним, в короткостроковій перспективі, підійде термокружка.

Модель STANLEY Ceramivac 0,7 L 10-03108-008 має ємність 0.7 літра. Вона найбільша за цим показником. Її розміри 27,5 х 7,5 см дозволяють без труднощів помістити кухоль в сумку і носити з собою протягом дня, зрідка дістаючи для втамування спраги вмістом.

Добре підійде для любителів класичного формату «напій з собою» термокружка STANLEY Classic 0,35 L One hand 2.0 10-06440-016, ємністю 350 мл. Вона оснащена термоклапаном, тому в будь-який час можна сьорбнути кілька ковтків кави, чаю або лимонаду.

Особливо ця модель сподобається водіям, так як з нею легко впоратися однією рукою, не відволікаючись від дороги. Напої в ній будуть зберігати температуру протягом 5-8 годин, в залежності від їх первісного стану.

Джерело: http://ua-games.com.ua/