Kill Shot Bravo 4.7

588


Ласкаво просимо в провідний шутер від першої особи для мобільних телефонів і планшетів! Пора розкрити зброю і отримати оновлення для свого шутера на всі 5 зірок!

Озбройся смертоносним снайперським зброєю, автоматами, кулеметами і новітнім військовим спорядженням, щоб виконувати секретні бойові місії в глибокому тилу ворога!

ПОНАД 200 МІСІЙ
Як навченого бійця сил особливого призначення ти будеш зЕкшн снювати секретні місії в різних куточках планети, знищуючи сили противника і терористичні організації, які стоять на шляху миру у всьому світі.

  • Від партизанської війни в джунглях гірської країни до розвідувальних місій на островах Середземномор’я — ти об’їздиш весь світ у пошуках терористичних загроз.
  • Захоплюй транспортні засоби, щоб переламати хід битви! Бийся в ближньому бою у вузьких проходах за джипом або усувай ворожі загрози з повітря у ході ризикованих вертолітних місій!
  • ЗЕкшн снюй місії прориву, вриваючись в окуповані будівлі і зачищаючи їх від будь-яких загроз! Залишайся неушкодженим в ході ворожих атак в багатокористувацьких штурмових місіях і перевершивши свого супротивника у стрільбі.
  • Пробирайся крізь навколишні ландшафти в пошуках вигідних снайперських позицій і зроби вирішальний Смертельний постріл!


Завантажити

Android 4.1+