Irfanview 4.59-чергове оновлення популярного графічного вьювера

31

Вийшла нова версія популярного графічного вьювера irfanview.

Irfanview-це улюблена широкою аудиторією програма для перегляду і дрібного редагування графічних зображень, існуюча більше 20-ти років. Має крихітний розмір дистрибутива, блискавичну швидкість роботи і дозволяє переглядати, редагувати, конвертувати і каталогізувати графічні зображення у всіх популярних графічних форматах. Також важливо відзначити наявність маси дрібних зручностей і підтримку плагінів, які здорово розширюють функціональність програми.

Irfanview 4.59-це чергова нова версія, що вносить в програму ряд корисних поліпшень. У цю версію включена функція попереднього перегляду змін при збереженні в jpeg, доданий ефект фокусування тілт-шифт, поліпшена автообрізка меж зображення, поліпшена підтримка метаданих exif файлів heic і cr3, покращено масштабування зображення при друку і багато іншого.

інтерфейс irfanview

Що нового в irfanview 4.59

  • у набір налаштувань збереження зображення у форматі jpeg додана нова опція»показати попередній перегляд». Ця опція викликає діалог попереднього перегляду зображення, що зберігається (попередній перегляд змін в реальному часі) з можливістю налаштування якості.
  • додана підтримка формату jxl (jpeg xl). Працює через додатковий плагін.
  • додано новий ефект тілт-шифт (фокусування на певній ділянці зображення). Працює через додатковий плагін.
  • додана настройка відображення svg (установка максимального розміру і кольору фону). Працює через додатковий плагін.
  • додана нова функція «автообрізка кордонів-відобразити рамку», що представляє рамку для обрізки кордонів.
  • покращено підтримку метаданих exif у файлах heic та cr3.
  • в налаштування друку для опції «вписати в сторінку» додана нова настройка «заповнити сторінку» для пропорційного заповнення зображенням всієї сторінки.
  • додано пояснення до деяких параметрів налаштування lossless jpg.
  • оновлено багато плагінів.

Як завжди, крім самого дистрибутива, для окремого завантаження доступний офіційний збірник плагінів, що включає всі плагіни.

будьте уважні! російськомовна локалізація, яка не входить до складу дистрибутива і встановлюється окремо, ще не оновилася і новий функціонал може бути недоступний при використанні локалізації.