Iphone наступного покоління позбудеться «чубчика» і отримає поліпшені камери, заявив авторитетний аналітик

41

Через всього тиждень після презентації iphone 13 авторитетний аналітик мінг-чи куо (ming-chi kuo) поділився своїми очікуваннями щодо їх наступників, флагманських iphone 2022 року. Він заявив, що iphone 14 отримає кардинально перероблений дизайн і ще більш просунуту основну камеру.

Gizchina.com

Найпомітніше оновлення, за словами аналітика, торкнеться дизайну пристроїв. Смартфони серії iphone 14, нарешті, позбудуться «чубчика», що віднімає корисну площу екрану. Фронтальна камера флагманських смартфонів 2022 року розташується в маленькому круглому вирізі у верхній частині екрану. Куо заявляє, що система true depth, що використовується для реалізації face id, розташується під дисплейною панеллю. Аналітик також вважає, що iphone 14 pro і pro max зможуть похвалитися 48-мп ширококутною камерою. Нагадаємо, що актуальні iphone 12 pro і pro max обладнані 12-мп датчиком.

Мінг-чи куо заявляє, що iphone 14 будуть випущені відповідно до звичайного графіка, у вересні 2022 року. Крім того, аналітик підтвердив, що apple планує випустити iphone se третього покоління з підтримкою 5g в першій половині наступного року.