Інтелект-баттл 2.0.79

109
Інтелект-баттл — одне запитання, 4 варіанти відповідей. І лише один — правильний! Один бій — 5 суперників. І тільки один — переможець! Тільки один — мільйонер! Це нова онлайн гра «Інтелект-баттл».

Твоє головне завдання — правильно відповісти на 15 запитань і виграти один мільйон доларів. Але в битві за перемогу одночасно беруть участь 5 гравців. Всі відповідають на одні і ті ж питання. Хтось швидко «вилітає» з гри, хтось йде далі і правильно відповідає на все більш і більш складні питання. А ти зможеш стати мільйонером? І зможеш бути кращим серед чотирьох супротивників?

У грі тебе чекає 3 режими гри: швидка гра, захоплюючий чемпіонат і битва найсильніших для самих просунутих. Грай та отримуй нові статуси, пройди шлях від «Новачка» до «Гуру». Відкривай нові досягнення і порівнюй свої результати з друзями. Перемагай! І твоє ім’я обов’язково прикрасить наші почесні списки кращих.

«Інтелект-баттл» — більше ніж вікторина. Це світ інтелекту і азарту. Гра, покликана об’єднати мільйони людей, яким подобається розвиватися, отримувати нові знання і перемагати. Вже сьогодні тебе чекає велика кількість суперників самого різного рівня знань, готових битися з тобою у захоплюючій інтелектуальній битві в режимі онлайн.

Вперед!


Завантажити

Android 4.0+