Інсайди № 11.05: про смартфон від TikTok; новини Meizu і AliExpress

199

У даному огляді ми розповімо про мало відомому розробника додатків TikTok, власник якого має намір налагодити випуск смартфонів. Також обговоримо витоку з табору Meizu і пристрій маркетплейса AliExpress.

Незабаром на ринку з’явиться ще один бренд смартфонный

Нещодавно надійшла інформація з якої стало відомо, що ByteDance, що є власником додатків Lark і TikTok, скоро має намір випустити смартфон власної розробки.

Дану інформацію розповсюдило видання The Financial Times, яке посилалося на свої джерела. Крім того, воно повідомило, що це пристрій відразу ж отримає додатки ByteDance. Нібито генеральний директор цієї компанії заявив, що давно мріяв про створення такого гаджета і сказав, що його бажання скоро виповниться.

Також він підтвердив дані про те, що підприємство, незадовго до початку розробок, придбала патенти у Smartisan, що займається виробництвом смартфонів. Ряд співробітників цієї компанії теж перейшли у стан ByteDance. При цьому повідомлялося, що все це зроблено з метою вивчення стратегії одного з напрямків бізнесу.

Тільки тепер стає зрозуміло, для чого насправді все це робилося.

Яких-небудь подробиць з цього приводу поки немає, незрозуміло яким буде перший смартфон від TikTok і де його почнуть виробляти.

Швидше за все, новинку будуть продавати тільки в країнах Азії і в Європі. У США виріб напевно зустріне протидію зважаючи йде торгової війни між урядом цієї країни і Китаєм.

Також фахівці обережно висловлюються про його перспективи. Адже більшість таких пристроїв чекав провал після початку продажів. Авторитетом вони не користувалися.

Прикладом тут може стати Fire Phone від Amazon. Швидше, випуск цього виробу був потрібен компанії для створення якоїсь вітрини своєї продукції. Ще згадується провал HTC First, створеного за підтримки Facebook. Використання відомого імені не допомогло, у більшості користувачів вона асоціюється тільки з додатком.

На даний момент не зовсім зрозумілий сенс створення такого смартфона ByteDance з TikTok, який оснастять іншими додатками компанії. Проте, є думка про креативності даного ходу. Якщо цей апарат буде перебувати в бюджетній ніші та його зорієнтують під інтереси китайських користувачів, можливо, що у розробника щось вийде на відміну від Amazon і Facebook.

Вже зараз відзначається зростаюча популярність програми для коротких відео TikTok. Пристрій, яке буде оптимізовано під нього, майже напевно стане відомим і затребуваним. Конкуренти не дрімають, Snapchat і Instagram намагаються зробити все для перемикання інтересів користувачів на свої ресурси.Тому стають зрозумілими мотивації ByteDance. Таким способом компанія хоче завдати по суперникам ще один удар, остаточно закріпивши за собою наявний сегмент ринку.

Стала відома продуктивність Meizu 16Xs

У мережі з’явилися дані витоку з бази Geekbench. Вони стосуються ще не анонсованого смартфона Meizu 16Xs, реліз якого відбудеться в найближчому майбутньому.

З отриманої інформації можна зробити перші висновки про обчислювальних можливостей пристрою і його специфікаціях.

Апарат проходив випробування під управлінням Android 9 Pie і 6 Гб оперативної пам’яті. Він отримав 2392 бали в одноядерному режимі і 5982 бали в багатоядерний. Його процесор мав тактову частоту 1.71 ГГц.

Виробник поки не оголошував про специфікації виробу. Прогнозують його оснащення чіпсетом Snapdragon 712, хоча раніше йшлося про встановлення Snapdragon 675.

Реліз смартфона відбудеться 30 травня.

AliExpress почав продажі акустики власного виробництва

У мережі з’явилося зображення, на якому чітко видно бренд AliExpress, розміщений на одному з пристроїв. З’ясувалося, що це фото розмістила в Facebook одна з російських співробітниць сервісу AliBaba.

Дизайн вироби говорить про його належність до розумним колонках з функцією голосового перекладача. Як стверджує особа, що розмістила знімок, в даний час в офісі фірми йде тестування гаджета від AliExpress. Він підтримує російську і англійську мови.

Збоку колонки знаходяться кнопки відтворення та керування виробом. Швидше за все, воно може бути використане як Bluetooth-динамік.

Джерело: http://miranda.org.ua/