Інсайди №1.05: новий процесор для Mate 30; Microsoft повідомила про долю Lite-версії; флагман Redmi не отримає подэкранного дактосканера

333

Перший випуск інсайдерських новин травня присвячений відомостями від Huawei і Microsoft, даними стосовно флагманського пристрою бренду Redmi.

Пристрій Huawei Mate 30 отримає самий просунутий процесор компанії

Ми вже звикли, що великий відсоток перспективних даних про розробки китайських виробників гаджетів, надходить з їх земляцькою соціальній мережі Weibo. Так сталося в черговий раз.

В даному випадку в ній розмістили інформацію про появу в компанії Huawei перспективної платформи. Затверджується, що новий процесор Kirin 985, який є власною розробкою компанії, встановлять для забезпечення високих показників продуктивності смартфона Huawei Mate 30.

Дебют пристрою намічений на третій квартал цього року. Більш точних даних з цього питання немає.

По раніше що трапилося джерел відомо, що даний чіпсет, побудований на базі 7-нм процесу. Стверджується, що його продуктивність вище на 15-20%, ніж такий же показник у CPU Kirin 980, сформованого на восьмиядерної платформі. Останнім виріб найбільш актуально зараз.

Фахівці припускають, що Kirin 985 буде краще свого попередника за показником енергоефективності. До того ж, він, швидше за все, буде оснащений апаратної сумісності з 5G-модемами.

Додатково стало відомо, що до складу серії флагманів Huawei увійдуть кілька моделей цього виробника: вищевказаний Mate 30; більш просунутий Mate 30 Pro і пристрій з спрощеними показниками продуктивності Mate 30 Lite. Анонсування новинок очікується не раніше осені 2019 року.

Полегшена версія Windows з’явиться не скоро

Вже протягом декількох місяців в Інтернеті поширюються чутки про швидку появу Lite-версії Windows. Очікувалося, що нова ОС буде продемонстрована на майбутній конференції Build.

Однак, згідно з останніми відомостями з табору компанії, цього не станеться. Скажемо більше. Навіть випуск пристрою з двома екранами від Windows точно не відбудеться. Плани з його розробки відкладені в довгий ящик.

Windows lite

Цю інформацію розмістили кілька інсайдерів на своїх ресурсах.

Підприємство Microsoft не розкривала подробиць, що стосуються Windows Core. Мали місце до цього витоку повідомляли, що операційна система буде заснована на уніфікованому коді. Пророкували його роботу на пристроях різних типів.

Передбачалося, що операційна система, створена за нового формату, підійде для оснащення майже всіх мобільних гаджетів, планшетів і гібридних лептопів.

Також незрозуміло, що буде з проектом Andromeda/

Апарат з такою назвою, повинен був з’явитися у компанії в найближчій перспективі. Повідомлялося, що він буде або сгибаемым, або отримає два дисплея. Коментарі з цього приводу від представників Microsoft отримати не вдалося.

Флагманське пристрій від Redmi позбавили подэкранного сканера відбитків пальців

У травні прогнозують уявлення широкої громадськості новинки компанії Redmi на базі чіпсета Snapdragon 855. Шанувальники продукції бренду і прості користувачі активно збирають відомості про технічне оснащення гаджета.

Два дні тому генеральний директор Redmi Лю Вейбин повідомив один з новин, яка не стала приємною для клієнтів компанії. Він розповів, що для розробки внутриэкранного дактосканера потрібно дуже багато коштів.

Xiaomi новый телефон 2019

З цієї інформації багато зробили висновок, що фірма від оснащення свого флагмана подібним функціоналом відмовиться в цілях економії і утримання його вартості у межах привабливого для споживачів рівня.

Раніше інший представник Redmi розповідав, що повні витрати на розміщення подэкранного дактосканера при складанні одного смартфона становлять 22 долара США. Це в кілька разів дорожче його ємнісного аналога.

Також додатковою умовою використання датчика під екраном є застосування OLED-панелей. Це спричиняє ще більше збільшення вартості гаджетів. Саме тому новинка компанії отримає в оснащенні IPS-дисплеї. Про її специфікації поки нічого не повідомлялося, але глава компанії заявив, що вона складе конкуренцію Xiaomi Mi9 і Mi 9 Transparent Edition, анонс яких вже відбувся.

Джерело: http://haker.in.ua/