Ingress 1.131.0

503Ingress перетворює навколишні вулиці, будинки і пам’ятники в декорації для гри планетарного масштабу. На кону майбутнє цивілізації. Настав час визначатися, на чиєму ви боці.

Поки в Церні ганялися за бозоном Хіггса, група дослідників під Франції відкрила нову загадкову енергію. Проте вчені не до кінця розуміють її силу і природу. Тим не менш, автори відкриття вважають, що ця енергія здатна змінити наш спосіб мислення. Тому ми повинні підпорядкувати її швидше, ніж вона підкорить нас.

Освічені прагнуть оволодіти новою силою.

Опір, навпаки, бажає захистити людство від загрози ззовні.

Встановіть Ingress і визначте долю світу. Місце дії – планета Земля. Додаток Ingress, встановлене на Android-пристрій, вкаже вам шлях до джерел загадкової енергії, де б ви не знаходилися. Здобувайте корисні артефакти і використовувати їх для захоплення території.

Координуйте свої дії з колегами по фракції – освіченими або сопротивленцами – щоб разом прийти до перемоги. Битва стратегів Боротьба за територію ведеться по всьому світу. Тому вкрай важливо відслідковувати успіхи інших гравців на карті і ретельно планувати свої дії разом з товаришами по фракції.

Альянси – ключ до перемоги. Вся планета втягнута в конфлікт, і згуртованим групам набагато легше боротися, ніж героям-одиначкам. Об’єднуйтеся з жителями сусідніх кварталів, міст і країн, щоб відстояти своє право на перемогу.


Завантажити

Android 4.0+