Infinite Painter 6.1.46

458Infinite Painter (Galaxy Note) — Рісовалка адаптована для Galaxy Note. Уявіть. Створіть. Експериментуйте в природному мистецькому середовищі Infinite Painter. Це додаток запропонує вам безліч кистей для створення реалістичної середовища.

Воно добре працює з додатком Infinite Design, яке дозволяє експортувати проекти з Infinite Design в Infinite Painter. Тут є 5 різних типів симетрії які ви можете використовувати (X-вісь Y-вісь, довільний кут, радіальний і калейдоскоп). У програмі використовується інтелектуальна система меню, що допомагає створювати малюнки набагато простіше. Навігація проста, просто прикоснитьсеь двома пальцями до екрану і перетягуйте полотно або збільшуйте.
Функція автоматичного збереження також дуже зручна, вона автоматично зберігає ваші шари і перезавантажує їх при повторному завантаженні. Ви можете зберегти ваш проект, і всі ваші шари залишаться недоторканими. Також можете зберегти ваше зображення з прозорим фоном. Крім цих основних функцій, додаток пропонує імпорт зображень чотирма різними способами (камера, галерея, Google Image Search, а також поточне зображення). Після імпорту ихображенич, ви можете перевести, змінити розмір, повернути, відобразити або перефарбувати його на ваш смак.
Після цього є можливість поставити штамп або стерти зайве зображення на полотні. Цей додаток було розроблено спеціально для Galaxy Note. Зверніть увагу, що підтримка чутливості до натиску дозволяє користувачам використовувати вбудовані в кисті, що Samsung розробила спеціально для Зверніть увагу на неруйнівного шару. Infinite Painter також має спеціальну кнопку для змішування, що дозволяє легко переходити від режиму живопису до режиму змішування.

Основні характеристики:

  • Шість шарів і унікальні можливості шару: злиття, переворот, дублювання, і спеціальний шар Galaxy Note.
  • Ретельно розроблені пензля відтворюють реалістичність.
  • П’ять типів симетрії: осі X і Y, довільний кут, радіальний і калейдоскопический.
  • Збереження шарів і можливість зберігати зображення з прозорістю для зручності використання в Photoshop.
  • Відносно проста система меню.
  • Імпорт зображень з інтернету, за допомогою пошуку зображень Google.
  • Інтерфейс, який повністю оптимізований для Samsung Galaxy Note

Зроблено спеціально для SPen Galaxy Note.

Завантажити

Android 4.2+