inDriver 3.15.12

308

inDriver — популярний мобільний додаток, яке об’єднало водіїв і пасажирів.

Сучасний і технологічний формат замовлення поїздки з масою переваг.

ЕКОНОМІЯ ГРОШЕЙ
Пасажири самі визначають вартість поїздки! Фактично, середня вартість поїздок у inDriver на 30-50% нижче вартості поїздок через традиційні служби таксі.

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ
Більше не потрібно обдзвонювати служби таксі у пошуках вільних машин. Немає довгого очікування і переговорів з диспетчерами про те, коли ж під’їде замовлене таксі. Час подачі авто — від 2-3 хвилин!

ЗРУЧНІСТЬ І ПРОСТОТА
Оформити замовлення дуже легко — заповніть у формі замовлення «Звідки», «Куди» і «Вартість», яку Ви визначаєте! Вільні водії, що знаходяться поруч, самі Вам зателефонують.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Безліч опцій дозволяють встановити додаткові критерії поїздки — вибрати мікроавтобус, вказати заїзд, наявність дитячого крісла та ін. Також є можливість замовити міжміську поїздку або ж знайти вантажний автомобіль.

ТЕХНОЛОГІЧНІСТЬ
Оформивши замовлення, пасажир бачить відстань до водія і те, як він рухається до місця призначення на карті міста. Замовлення за раніше досконалим маршрутами можна повторити одним кліком.

БЕЗПЕКА
Пасажир бачить ім’я і вік водія, марку і номер автомобіля, кількість виконаних замовлень. Оформлюючи замовлення, пасажир може фільтрувати водіїв за оцінками, поставленим попередніми пасажирами.

ДОДАТКОВИЙ ЗАРОБІТОК
Для тих, у кого є своє авто, inDriver — це відмінна можливість заробити. Вільний графік, відсутність диспетчерів, GPS-геолокація, зводять до мінімуму простої машини та порожній пробіг. ВоЕкшн сам вибирає цікаві йому замовлення!

Сервіс доступний в Росії, Казахстані, Киргизії, Вірменії, Узбекистані.

Якщо Ви хочете додати своє місто, відправте заявку на [email protected]


Завантажити

Android 4.1+