Хостинг для сайту

Картинки по запросу Хостинг для сайту


Порівняти Всі хостинги і сервери. Розміщення сайтів будь-якої складності: від особистої сторінки до високо-навантажених проектів. Гідна альтернатива виділеного серверу і рішення для тих, чиї потреби виходять за рамки віртуального хостингу. Рішення на базі серверних процесів  і необмежений трафік. У лінійці хостингових продуктів представлені рішення для будь-якого масштабу бізнесу — від недорогого хостингу для сайтів з невеликою відвідуваністю до оренди виділеного сервера для великих проектів.

Всі сервери  https://cityhost.ua/ і дешевий хостинг в тому числі, мають потужні процесори і відмовостійку інфраструктуру, і відповідають сучасним технологічним стандартам індустрії.
Віртуальний хостинг — популярне рішення зі зручною панеллю управління та встановленим ПЗ. SSD хостинг за ціною в місяць, підійде для більшості проектів. Перш ніж купити хостинг для сайту, ви можете протестувати його безкоштовно протягом 14 днів. Замовлення тестового хостингу доступний в розділі . При покупці на рік і більше віртуального хостингу 200 і вище або CMS, хостинг, реєстрація домену . Зручне рішення, яке поєднує інструменти створення та хостинг сайту — конструктор сайтів.

Готові тематичні шаблони, автоматична адаптація під будь-які пристрої, простий інтерфейс управління, відсутність необхідності окремо налаштовувати і купувати веб — хостинг.
Конструктор інтернет — магазинів — все, що потрібно для швидкого запуску продажів в інтернеті: бібліотека шаблонів для магазину, візуальний редактор, що дозволяє розміщувати товари і керувати замовленнями навіть з телефону, звітність про динаміку продажів і прибутковості. Послуги веб — хостингу вже включені в тарифи Конструктора магазинів.
Гібридні сервери — нова послуга на базі віртуалізації KVM, яке поєднує можливість монопольного використання ресурсів сервера, гнучкість управління VDS і надійність фізичного сервера.
Ви можете купити хостинг для розміщення майбутнього сайту або перенести вже існую-чий сайт на новий хостинг .