Хлопчик чи дівчинка? 7.5

364


Додаток «Хлопчик чи дівчинка?» допомагає визначити стать вашої майбутньої дитини за декількома методиками.

✓ Зробіть лелеці індивідуальне замовлення!

За допомогою програми «Хлопчик чи дівчинка: планування статі дитини» ви зможете з більшою часткою ймовірності передбачити стать майбутнього малюка. Існує безліч методик планування статі майбутньої дитини: старокитайська таблиця, по оновленню крові, японський метод, за групою крові і резус-фактору і т. п.
Які методики входять в додаток?

1. По оновленню групи крові. Як відомо, кров в організмі жінки оновлюється кожні 3 роки, в той час як в організмі чоловіка — кожні 4 роки. Згідно з цією методикою, кров того з батьків, у якого вона «молодше», і визначить стать дитини.

2. Визначення статі дитини по групі крові батьків. Зіставляються групи крові пари. У деяких пар більше шансів зачати хлопчика, в той час, як у інших — дівчинку. Наприклад, у чоловіка і жінки з першою групою крові більше шансів зачати дівчинку, а власникам четвертої варто очікувати народження хлопчика. Значення має і резус-фактор. Якщо він позитивний або негативний у обох батьків, це ще одне «за» на користь народження дівчинки.

3. Старокитайська таблиця. Цей метод базується на інформації про віком матері і місяця зачаття. В залежності від поєднання цих факторів також змінюється ймовірність появи дитини певної статі.


Завантажити

Android 4.0+