GuruShots 4.9.4

573
GuruShots — це фотододаток, яке пов’язує, надихає та навчає новому любителів фотографії з усього світу. Це — чудовий спосіб поділитися своїми фотографіями. Краще фотододаток для демонстрації ваших робіт з миттєвими відгуками і голосами від мільйонів фотографів. Переведіть свої фотонавыки на новий рівень.

 • РЕЄСТРАЦІЯ
  Зареєструйтесь за допомогою Facebook, Instagram або вашої електронної адреси, щоб легко завантажувати фотографії з вашого пристрою або з будь-якої соціальної мережі і вступити в гру.
 • ОПУБЛІКУЙТЕ ФОТОГРАФІЇ
  Перегляньте наші тематичні фотоконкурси, опублікуйте ваші найкращі фотографії і почніть гру. Публікація ваших фотографій і голосування за вподобані роботи інших користувачів дозволять вам отримувати миттєві відгуки та демонструвати свої роботи мільйонам фотолюбителів зі всього світу.
 • ГОЛОСУЙТЕ, ЕКСПЕРИМЕНТУЙТЕ І ГРАЙТЕ
  Голосуйте за фотографії інших користувачів, щоб продемонструвати ваші власні роботи найбільшій кількості глядачів, міняйте свої фотографії, щоб перевірити, які роботи вдалися найкраще, і постаратися отримати якомога більше відгуків. Кожен конкурс передбачає голосу, коментарі і чудові призи. Почавши з рангу новачків, ви заробляєте бали і досягнення, піднімаєте свій рейтинг і можете в підсумку досягти титулу гуру, головного докази вашого фототаланта.
 • ВИГРАВАЙТЕ КОНКУРСИ, ОТРИМУЙТЕ НАГОРОДИ І БЕРІТЬ УЧАСТЬ У ВИСТАВКАХ
  У кожному конкурсі декілька переможців в залежності від кількості голосів: Кращий фотограф, Краща фотографія і Вибір гуру. Ви отримуєте відмінні нагороди і навіть можете взяти участь у чудових фотовиставках в галереях і на різних заходах по всьому світу.
 • ДОСТУПНО ВСІМ
  Усі, хто захоплюється фотографією, можуть взяти участь у будь-яких конкурсах, опублікувавши свої чудові знімки і зображення, незалежно від того, зроблені вони з допомогою мобільного телефону або DSLR-камери. Приєднуйтесь до мільйонів користувачів фотоспільноти GuruShots і насолоджуйтеся пригодою.


Завантажити

Android 4.4+