Grim Soul 1.0.6

481
Grim Soul — це безкоштовна сурвайвал ММОРПГ гра в стилі дарк фентезі. Процвітаюча провінція Імперії перетворилася в прокляті землі, повні страху і темряви, а люди вічно блукають душі. Ваше завдання — протриматися якомога довше в світі, наповненому всілякими небезпеками. Збирайте ресурси, будуйте притулок, захищайтеся від ворогів і спробуйте вижити в сутички з зомбі-лицарями та іншими чудовиськами у новій Souls-like грі!

 • ДОСЛІДЖУЙ НОВІ ЗЕМЛІ
  Подорожуй по землях, ураженим псуванням, знайди таємничі місця сили і спробуй пробратися в давні підземелля і замки інших вижили, щоб отримати самі цінні ресурси.
 • ОПАНОВУЙ КРАФТ
  Побудуй верстати для крафта нових ресурсів. Відкривай нові креслення і створюй реалістичні середньовічні зброю і броню, щоб битися з самими небезпечними мешканцями Чумних земель.
 • ПОКРАЩУЙ СВІЙ ЗАМОК
  Створи міцну основу для оборони від нападів нежиті і інших вижили. Захисти свою цитадель, створюй і розміщуй пастки від непрошених гостей. Але не забувай навідуватися у володіння своїх супротивників, щоб зібрати цінні трофеї.
 • ПЕРЕМАГАЙ ВОРОГІВ
  Моргенштерн? Алебарда? А може бути, Арбалет? Вибирай з великого арсеналу холодної зброї. Наноси критичні удари і ухиляйся від ворожих атак. Використовуй різні стилі бою. Знайди ефективну тактику для кожного виду зброї!
 • ОСІДЛАЙ СВОГО КОНЯ
  Побудуй стійло і не прогав свій шанс промчати на бойовому коні через орди нежиті і похмурі середньовічні пейзажі. Ти зможеш побудувати човен, віз і навіть карету, варто лише зібрати всі необхідні деталі.
 • ПЕРЕБОРЮЙ ТРУДНОЩІ
  Голод і спрага вб’ють тебе швидше холодної сталі в цій зловісній середньовічної ММОРПГ. Підкори дику природу, полюй на небезпечних тварин, приготуй їх м’ясо на багатті, або вбивай інших вижили, щоб поповнити свої запаси.
 • ПОДРУЖИСЯ З ВОРОНАМИ
  Побудуй клітини з воронами, щоб розумні птахи служили своїми посланцями. Спостерігай за небом. Ворони завжди кружляють там, де є чим поживитися. А у того, ким хочуть поживитися ворони, завжди є те, чим може зацікавитися самотній Вигнанець.
 • ВСТУПАЙ В КЛАН
  Клан підвищить твої шанси прожити ще один день в повному жаху світі середньовічного божевілля. Збери братів по зброї, щоб рубати мечами проклятих лицарів і підступних чаклунок..
 • ПРИГОТУЙСЯ ЗУСТРІТИ НІЧ
  Коли спускається ніч, світ наповнюють тіні, і тобі знадобиться світло, щоб не зустріти кошмарного Нічного гостя.
 • ОТРИМУЙ НАГОРОДУ
  Ти один, але ти не самотній. І тобі завжди є, чим зайнятися. Виконуй квести, які приносять ворони і отримуй нагороду. Використовувати кожен шанс — ось найкраща стратегія виживання в похмурої реальності забутого королівства.
 • РОЗГАДАЙ ЗАГАДКУ
  Шукай листи і свитки, щоб дізнатися історію Імперії з найдавніших часів. Отримуй ключі до розгадки таємниці свого минулого і причини катастрофи, що вибухнула.

Життя в Чумних землях — це вічна війна не тільки з голодом і спрагою, але і з ордами нежіті і проклятими тваринами. Підпорядкувавши дику природу і змагайся в action RPG для справжніх сміливців. Стань легендою! Штурмуй замки ворогів, збирай трофеї і права Чумними землями, сидячи на залізному троні!

Grim Soul — безкоштовна мморпг, але в ній присутні ігрові предмети, які можна придбати за реальні гроші. Вам повинно бути не менше 13 років, щоб скачати гру і почати свою пригоду в Grim Soul. Вибір стратегії виживання визначає все. Почни свій шлях і стань героєм в брутальній грі для безстрашних воїнів.


Завантажити

Android 4.1+