Fortnite

911

Головна «Королівська битва» у світі прийшла на мобільні пристрої! Створіть загін і стати останнім вижив у битві 100 гравців. Будуйте укриття. Знищуйте ворогів. Переживіть всіх інших. Здобудете перемогу.

  • Потрібно з’єднання з інтернетом і наявність ОС iOS 11.
  • Підтримувані пристрої: iPhone SE, 6S, 7, 8, X; iPad Mini 4, Air 2, 2017, Pro.
  • Fortnite НЕ підтримує: iPhone 5S, 6, 6 Plus; iPad Air, Mini 2, Mini 3, iPod Touch.

Мобільна версія Fortnite — той самий бойовик на 100 гравців, який полюбився вам на PlayStation 4, Xbox One, ПК і Mac. Знайомий ігровий процес, та ж карта, наповнення і щотижневі оновлення. Побудуйте форт і бийтеся, щоб стати останнім вижив. Приєднуйтесь і грайте в загоні з друзями, де б вони не знаходилися — в одній кімнаті з вами або на іншому краю світу!

На платформі Unreal Engine 4.
БУДУЙТЕ І РУЙНУЙТЕ. Змінюйте полі бою, ладу укриття. Ворог сховався за стіною? Знесіть його укриття!

ОТРИМУЙТЕ СПОРЯДЖЕННЯ. Сідайте в бойовій автобус і вирушайте в улюблену зону. Збирайте ресурси, шукайте спорядження і бийтеся з противниками! Перемагає останній вижив.

СТВОРЮЙТЕ ЗАГОНИ З ДРУЗЯМИ. Грайте в загоні з друзями, де б вони не знаходилися — в одній кімнаті з вами або на іншому краю світу!

ЕПІЧНІ ОНОВЛЕННЯ ТА ПОДІЇ. Щотижневі оновлення не дають занудьгувати. Нові ігрові режими, серйозні і божевільні образи для вашого аватара, нова зброя і предмети… Fortnite не перестає розвиватися.

МОБІЛЬНА ГРА КОНСОЛЬНОГО РІВНЯ. Грайте в повноцінну версію Fortnite де і коли завгодно. Виконуйте квести, розвивайте свій бойовий пропуск і не тільки.