Fleet Glory 1.5.2

78
Fleet Glory — військово-морський шутер від третьої особи з бекграундом знаменитих морських битв Другої світової війни. Керуйте своїм військовим кораблем і створюйте флот разом з друзями, борючись з місцевими ворожими флотами на випадкових картах і отримуючи нагороди за перемогу.

Колекція кораблів — виберіть свій власний найпотужніший корабель
У грі надано безліч військових кораблів на ваш вибір: Відданий конвооир — Крейсер; Грозний «Очищувач морів» — Лінкор; Швидкісний авангард — Есмінець; Страхітливий підісланий убивця — підводний Човен; Міцний сталевий форт — Авіаносець. Розставляючи кораблі, треба також придумувати нові ідеї, постійно міняти старі концепції, застосовувати гнучкі тактики, щоб вдало придушити ворога!

Насолоджуйтеся різноманітністю режимів битви
Ви можете обирати різні режими битви: співпрацюйте з союзниками в режимі Захоплення; несамовито винищувати ворогів в режимі Знищення; будьте завжди готові до дії в режимі Полювання; готуйтеся до зіткнення в режимі РК! Така різноманітність режимів не змусить вас нудьгувати!

Система комплектації, яка допоможе зробити ваш корабель ще сильніше
Система зброї дозволить підвищити атаку вашого корабля і насолоджуватися відчуттями вогневого переваги; система навичок вносить різноманітність у ваше ведення бою; система учасників набагато підвищить міць вашого корабля і допоможе насолодитися особливими ефектами; система фарбування дасть кораблю новий крутий вигляд, надаючи вам безліч скінів для кораблів. Різноманітність системи деталей дозволить вашому кораблю показати себе в битві!

Непереможна армада — зберіть разом елітних воїнів
Об’єднайте елітних гравців і створіть свою власну Непереможну армаду. Кидайте виклик Босам, отримуйте безліч ресурсів і розвивайте флот разом! Боріться разом з гравцями з різних регіонів і выборите найвищу славу Fleet Glory!


Завантажити

Android 4.0.3+