Eliot 2.0.5

344
Eliot — універсальний агрегатор закладів. У Москві запрацював новий безкоштовний агрегатор з пошуку закладів, резерву та автоматичного розрахунку.

Мобільний агрегатор московських кафе і ресторанів Eliot – це новий клієнтський сервіс/навігатор з пошуку закладів поблизу, який дозволяє:

  • Шукати закладу
  • Бронювати місця
  • Оформляти замовлення/передзамовлення
  • Проводити автоматичний розрахунок

Ключовою особливістю агрегатора є самостійний замовлення без участі офіціанта, яка в свою чергу дозволяє поліпшити сервіс, виключити помилки офіціантів і заощадити час оформлення та приготування замовлення.

Автоматичний розрахунок
Одна з найбільш зручних функцій програми Eliot, яка полягає в убернизированном підході розрахунку в режимі онлайн. Після оформлення замовлення і закінчення трапези, користувач програми, може не чекаючи офіціанта оплатити рахунок і покинути заклад.

Також система включає такі функції як, накопичення онлайн-штампів, отримання знижок, купонів на акційні страви, купони в рамках програми лояльності клієнтів, сповіщення про нові події та акції за допомогою Push-повідомлень.

Інтеграція з технологією iBeacon
Користувачі програми можуть отримувати спец-пропозиції перебуваючи в крокової доступності від закладів зі списку Eliot. Завдяки технології iBeacon (Bluetooth маячками), яка ловлять сигнал програми, користувач може отримувати додаткову знижку як найбільш потенційний клієнт закладу. Єдиною умовою отримання iBeacon Push-повідомлення – це включений Bluetooth на телефоні користувача.


Завантажити

Android 5.0+