Електроник Lite 5.0

380Електроник Lite — фізичні закони, радіофізика, електроніка — ще ніколи не було таких простих текстів про складні речі! Закон Джоуля-Ленца, закон Ома, ефект Холла, що таке P-N-перехід? Що таке мікроконтролери, як їх програмувати? На жаль, у наш час, навіть багато випускників технічних Вузів не до кінця розбираються в базових речах! А як визначити, що зламалося в електроніці і як її полагодити? Та чи це так складно, як нам кажуть у сервісних центрах, задираючи ціни за ремонт? Як правильно провести технічного обслуговування домашньої техніки?

У додатку величезна кількість різноманітних статей, починаючи від базових понять і закінчуючи складними фізичними законами, безліч практичних порад і це тільки початок! У наших статтях розібратися зможе кожен! УВАГА! БУДЬТЕ ДУЖЕ ОБЕРЕЖНІ ПРИ РОБОТІ З НАПРУГОЮ!
Команда розробників НЕ несе ніякої відповідальності за травми отримані в ході проведення будь-яких вимірювань, в слідстві не хватки знань, з необережності або інших факторів, а також через вихід з ладу будь-яких вимірювальних приладів, електроніки або компонентів електроніки. В разі необхідності зверніться за допомогою до досвідченого фахівця! Не піддавайте своє життя небезпеці!


Завантажити

Android 4.1+