DU Battery Saver 4.8.7.2

308

DU Battery Saver — продовжує життя батареї від одного заряду. Розумний підхід, за контролем вашої батареї. Розумний і здоровий заряд батареї. Це прямі і основні функції DX Battery Booster. Відрізняє від аналогів, простий і зручний інтерфейс і природно, відмінний моніторинг батареї та системи, за заявою автора, аналоги багато в чому поступаються йому.

Почну з того, що ж все таки вміє дана програма. У програму попередньо встановлені три головних режиму, це енергозберігаючий, основний і сплячий режим, які будуть включатися автоматично, якщо ви цього захочете. Так-же ви можете додати свої режими, зі своїми унікальними налаштуваннями. Режими можуть перемикатися автоматично від стану батареї і періоду часу, так і вручну з віджету на робочому столі. Так-же є віджет для швидкого очищення пам’яті (користувачі DX Home знають що це), тобто програма вивантажить всі фонові програми з пам’яті, ніж збільшить стабільність і продовжить заряд батареї. Програма так само автоматично контролює частоту процесора (тільки ROOT), коли телефон заблоковано або спить. На цьому принади програми не закінчуються.

Програма ще дуже якісно стежить за зарядом телефону, але природно не без вашої участі. Заряд відбудеться в три етапи, швидкий, повний і плавний. Але не завжди, тільки коли батарея розряджена менше 20%. Так само в програмі є монітор системи, який покаже вам програми і процеси, які віднімаю дорогоцінний заряд. У програму вбудовано красиві і практичні віджети керування живленням, які тільки прикрасять ваш телефон і зроблять роботу з ним ще приємніше.

Завантажити

Android 4.0+