Driving Zone: Russia 1.16

487
Зона Водіння: Росія — симулятор вуличних гонок на автомобілях російського виробництва.

На ваш вибір представлені як класичні автомобілі російського виробництва, так і самі сучасні і актуальні моделі. Кожен автомобіль володіє власним характером і реальним звуком двигуна. Всі моделі мають детально пророблений кузов і салон, що дає особливе відчуття реалізму і повної присутності.
Заводьте двигун і рухайтеся по жвавій трасі, як можна швидше, обганяючи щільний автомобільних трафік і заробляйте окуляри, які вам знадобляться для відкриття нових автомобілів та інших можливостей гри.

На ваш вибір представлені чотири унікальні траси з різними погодними умовами, шириною дороги і кількістю смуг. Влаштовуйте гонки на міській трасі, де небо ховається за високими хмарочосами, або на заміській дорозі з мальовничими пагорбами і рослинністю навколо, або виберіть трасу, що проходить крізь жарку і суху пустелю, але якщо ви справжній екстремальний гонщик, то вам напевно сподобається зимова траса з небезпечної заледенілою дорогою, де навколо тільки чистий сніг і засніжені дерева. Доступний вибір будь-якого часу доби, яке буде динамічно змінюватися в реальному часі.
Даний симулятор гонок дає вам можливість самим вибрати стиль водіння, який може бути спокійний і безпечний для руху в потоці трафіку, так і екстремально гоночний. Велика кількість настройок дозволяє вам налаштувати під себе рівень реалістичності фізики автомобіля, від аркадного і простого до максимально реалістичного, як в хардкорних симуляторах гонок, при якому вам необхідно проявити всі свої навички та майстерність водіння.

Записуйте відео повтори цікавих ігрових моментів і діліться ними з друзями в соціальних мережах використовуючи сервіс Everyplay. Ви можете редагувати записані відео повтори і коментувати їх використовуючи камеру і мікрофон вашого пристрою.Особливості гри:
— Сучасна красива графіка;
— Реалістична фізика автомобілів;
— Зміна часу доби в реальному часі;
— Детально опрацьовані російські автомобілі;
— 4 траси з різними погодними умовами;
— Вид від першої особи / вид з салону.

Увага! Ця гра досить реалістична, але вона не створена для того, щоб навчити вас вуличних гонок. Будьте обережні і пам’ятайте про відповідальності перебуваючи за кермом цього автомобіля. Насолоджуйтеся віртуальними перегонами у щільному потоці автомобільного трафіку, але будь-ласка дотримуйтесь ПРАВИЛ дорожнього руху і будьте обережні на реальних дорогах.


Завантажити

Android 4.1+