Driving Zone 1.48

325

Driving Zone — симулятор водіння з реалістичною фізикою і великим вибором трас і автомобілів. На ваш вибір представлені чотири траси — міська і три заміські з різними умовами, від зимової, до траси розташованої в жаркій пустелі. У грі присутня динамічна зміна дня і ночі, завдяки чому оточення і вигляд кожної траси змінюється в реальному часі також, як в реальному житті.

У вашому розпорядженні вісім автомобілів, абсолютно різних за характером і параметрами — від малолітражки і спорткара до американського мускулкара або величезного позашляховика. Кожен автомобіль детально опрацьований як зовні, так і в інтер’єрі, завдяки чому вид від першої особи дарує особливе відчуття реалізму і повної присутності.

Highway Racer дає вам можливість самим вибрати стиль водіння, який може бути спокійний і безпечний для руху в потоці трафіку, так і екстремально гоночний. Велика кількість настройок дозволяє вам налаштувати під себе рівень реалістичності фізики автомобіля, від аркадного і простого до максимально реалістичного і складного, при якому вам необхідно проявити всі свої навички та майстерність водіння.

Особливості гри:

  • Сучасна красива графіка;
  • Реалістична фізика автомобілів;
  • Зміна часу доби в реальному часі;
  • 8 опрацьованих всередині і зовні автомобілів;
  • 4 траси з різними погодними умовами;
  • Вид від першої особи/вид з салону.

Увага! Ця гра досить реалістична, але вона не створена для того, щоб навчити вас вуличних гонок. Не повторюйте цього у реальному житті. Насолоджуйтеся віртуальними перегонами у щільному потоці автомобільного трафіку, але будь-ласка дотримуйтесь ПРАВИЛ дорожнього руху і будьте обережні на реальних дорогах.


Завантажити

Android 4.1+