Деталі «новорічного наступу 2022 «в world of tanks: повний регламент і вміст великих коробок з бонусами

22

Минулого тижня компанія wargaming офіційно оголосила (забезпечивши анонс атмосферним роликом), що амбассадором святкового івенту» новорічний наступ 2022″ в world of tanks стане актор арнольд шварценеггер.

Після публікації» лампового » відеоролика гравцям залишалося дочекатися публікації регламенту заходу з усіма правилами і повної інформації по так званим великим коробкам з бонусами. Все це було представлено сьогодні, тому оперативно ділимося з вами інформацією.

Великі коробки продаються під час» новорічного наступу » тільки за реальні гроші, але їх покупка обіцяє отримання безлічі корисних бонусів. Цей рік не стане винятком, а набір всіх «булочок» вийшов хорошим (хоч і стандартним за схемою наповнення.

У новорічній великій коробці world of tanks обов’язково буде міститися одна іграшка для прикраси святкового ангара і 250 золота. Всі інші бонуси можуть випасти тільки випадково-автори вперше прописали на окремій сторінці сайті шанси випадання для всіх категорій предметів. А випасти цього разу додатково можуть:

  • дні преміум-аккаунта (1, 3 або 7);
  • додаткова кількість золота (250, 500 або 1000);
  • срібло (100 або 500 тисяч кредитів);
  • преміум-танки viii рівня (bofors tornvagn, caliban, m-iv-y, 122 tm, skoda t 56);
  • преміум-танки ii-v рівнів (pz.kpfw. 35 r, pz.kpfw. M15, matilda lvt, кв-1 екранований, m4-85);
  • нові 3d-стилі на танки x рівня (всього шість штук);
  • 3d-стилі на танки x рівня з торішнього «новорічного наступу» (всього 5 штук).

Великі новорічні коробки ви можете придбати з 9 грудня 9:00 (мск) по 10 січня 9: 00 (мск) — як в преміум магазині, так і в ігровому клієнті.

Регламент проведення «новорічного наступу 2022» детально розписаний на сайті world of tanks, тому вказувати всі деталі тут не має ніякого сенсу. Але є пара моментів, на яких можна загострити увагу.

Так, анімованих модельок снігуроньок в ангарі більше немає, поділ прикрас ангара на рівні теж було скасовано. У досвідчених «танкістів» такі нововведення стали приводом для невдоволення, яке вони зараз активно висловлюють у відповідних гілках форуму гри.