Derby Destruction Simulator 2.1.0

389Derby Destruction Simulator — одна з найбільш захоплюючих і захоплюючих реалістичних дербі ігор в історії і вона безкоштовна.

Нестримні баталії
Швидше бери тачку і їдь трощити! Давай подивимося, чи ти зможеш пережити саме смертельне змагання серед автомобілів. Випробуй свої навички водіння в самій небезпечній дербі грі на виживання. Керуй своєю улюбленою тачкою і трощи своїх суперників на шматочки! Настав час хаосу на дербі аренах.
Приготуйтеся до шаленої гонці! Як довго ти зможеш протриматися на арені? Відчуй запах палива і насолоджуйтеся розгромом!

Запах гару і перемоги
Двигуни ревуть, пил просочується крізь вікна автомобіля, а тобі не вистачає часу навіть пристебнути ремінь безпеки, перш ніж почати. Ваша мета… знищити якомога більше суперників, наскільки можливо.
Derby Destruction Simulator – симулятор автомобільних ушкоджень, заснований на реальній фізиці і з чудовою графікою.

Особливості гри:

 • Реалістична, деталізована модель пошкодження автомобіля і деформації деталей, засновані на фактичній фізики.
 • Старі, олд-скульні масл кари і не тільки на початковій стадії, додатково вибирають гравці! Чекаємо Ваших пропозицій.
 • Масові зіткнення.
 • Зручне управління машиною.
 • Ефектне уповільнення часу при високому рівні.
 • Чисті високоякісні звукові доріжки і звуки автомобіля.
 • Потужний штучний інтелект суперників.
 • Різні арени.
 • Мозговыносящие вибухи суперників.
 • Дивовижна графіка і ефекти на широкому діапазоні пристроїв.
 • Опрацьована система оптимізації гри.

Грай, знищуй, перемагай і домінуй
Вибирай одну з машин і ігровий трек, натискай кнопку PLAY, щоб негайно зіграти з противниками. Гра легка в освоєнні, але, увага, пристебніть ремені безпеки, щоб прорватися до перемоги і стати новим чемпіоном за demolition derby!
Приготуйся до знищення супротивників у цій захоплюючій грі! Руйнування ніколи ще не були такими реальними, що ви можете бачити уламки машин, які розбиваються один про одного.

Твоя дербі кар’єра
Тепер ти один із гордих власників гоночного дербі автомобіля з правами на водіння, які дозволяє тобі приєднається до змагання! Випробовуй різні автомобілі, щоб перевірити свої навички водіння. Створи власний тип водіння, щоб знайти свій стиль, який буде найкращим проти твоїх супротивників. У тебе завжди є вибір: стати розумним і акуратним водієм, який чекає на свою жертву і в потрібний момент робить нищівного удару, або ти шибайголова, який йде напролом і знищує все, що стоїть у нього на шляху. Нехай переможе найсильніший воЕкшн !

Поради і підказки
Ця гра не тільки пропонує захоплюючий досвід в Demolition Derby, але вона також є реалістичним симулятором, в якому присутня реальна симуляція руйнування, коли автобуси врізаються один в одного; крім того, гра передає вкрай реалістичний вигляд машин, який дозволяє відчути себе реальним водієм. Тому, щоб стати профі, тобі треба добре попрактикуватися і поекспериментувати з кнопками управління. Як тільки ти навчишся керувати автомобілем, вантажівкою або автобусом, тоді ти дізнаєшся, як знищити ваших суперників найбільш ефективно. Також майте на увазі, що добре спланований за місцем і часу удар змусить автомобіль вашого опонента перевернутися, що зробить його беззахисним. Уникайте зіткнень лоб в лоб, так як це заподіє шкоди як вашому автомобілю, так і автомобілю суперника.

Встанови! Грай! І будь дербі чемпіоном!
Ця гра в стилі next car game і beam-ng.

Ми будемо регулярно оновлювати Derby Destruction Simulator, враховуючи ваші пропозиції. Не забудьте залишити відгук, вони допомагають зробити проект краще!


Завантажити

Android 4.1+