Де ДАІ 3.9

522


Де ДАІ — це безкоштовна онлайн карта постів ДАІ і ГИБДД. Якщо Ви хочете завжди знати, де стоять інспектори дорожньо-патрульної служби, то саме це додаток прийде Вам на допомогу. Де ДАІ показує на карті, де в даний момент стоять патрульні машини ДАІ, що дозволить Вам визначити шлях об’їзду при необхідності і уникнути небажаної зустрічі.

Для роботи програми необхідний вихід в інтернет. Також бажано включити опцію GPS, щоб Ваше місце розташування визначалося більш точно. Програма функціонує завдяки інформації від звичайних автолюбителів і простих користувачів, які сповіщають про наявність в тому чи іншому місці поста ДАІ, ДПС і т. д. Тому, якщо Ви раптом проїжджаєте або проходите мимо такого посту, то відзначте це місце на карті кнопкою «Тут стоять даішники». Таким чином, Ви проінформуєте інших водіїв, і вони вам будуть дуже вдячні.

При запуску сервісу Ви побачите всі точки, де можливо знаходяться в поточний момент даішники. Чим більше людей підтвердить цю інформацію, тим правдивіше вона буде. Так що користуйтеся «Де ДАІ» і, як кажуть, ні цвяха, ні жезла Вам.


Завантажити

Android 4.0+