Clean Master 6.11.6

24Простий, ретельний і безпечний, Clean Master є найбільш завантажені утилітою по оптимізації Андроїд, прискоренню пристрою і захисту від вірусного ПЗ, створеної для Вас компанією Cheetah Mobile. Він не має собі рівних в поліпшенні продуктивності Андроїд пристроїв, видалення кеша і небажаних файлів і захист від шкідливих програм, троянів і вірусів.

Приєднуйтесь до більш ніж 100.000.000 користувачів, які вже встановили цю утиліту для оптимізації, Clean Master! Ми готові виправити всі проблеми Вашого пристрою, будь то уповільнена робота, недолік пам’яті або зараження шкідливим ПЗ.

Особливості Clean Master — утиліти оптимізації Андроїд:

  • Ретельний: ми проаналізували поведінку по створенню сміття мільйонів додатків, в результаті чого Clean Master може ефективно знаходити кеш, залишкові файли і інше сміття.
  • Швидкий і інтуїтивний: простий у використанні, супер-швидкий і плавний користувальницький інтерфейс, а також цікаві ефекти переходу
  • Антивірусне ядро #1: був названий #1 за версією AV-TEST, забезпечує професійну захист Вашого пристрою. Сканування займає всього лише 5 секунд, що на 500% швидше, ніж у інших платних антивірусних програм.


Завантажити

Android 6.0+