Будильник тисячоліття 5.7

490
Будильник Міленіум є багатофункціональний Будильник додаток. Вона включає в себе повний Секундомір, таймер, цифрові віджети і багато іншого… Це єдиний Будильник додаток, яке дозволяє налаштовувати практично всі налаштування будильника від дивитися і шрифти. Просто спробуйте прийняти його!

Більш 500,000 завантажень!

Це дивовижне додаток пропонує широкий вибір способів прокинутися зі складними тести, як математика або головоломки. Вона дозволяє прокинутися під час найкращим чином, особливо із збільшенням варіанти об’єму. Ви будете дуже вражений цим Android додаток будильника. Давайте приєднатися до спільноти сотень тисяч користувачів щодня.

«Будильник Міленіум є добре продуманою, але корисна альтернатива додаток тривоги.» AppsZoom

З будильником Millenium, ви можете створювати різні профілі і коли у вас є набір сигналу тривоги, можна активувати за допомогою всього лише простим натисненням кнопки.

Цей додаток є безкоштовним і всі функціональні включені в будильнику повній версії, але підтримується оголошень. Ви можете видалити їх, переміщаючи до повної версії, яка містить багато інших функцій, які ви будете насолоджуватися.

На додаток до базової функціональності, Будильник Міленіум дозволяє:
★ Установка будильника з допомогою голосу, просто диктуючи час.
★ Прокинься гладко з збільшенням обсягу та особливостей яскравості.
★ Виберіть з різних способів зупинити його (кнопка, в розумі (математика), капчу, візуальний тест, струсити, фліп, головоломки).
★ вказаний і зберегти тривоги або в певний час або протягом певного часу.
★ Визначте і активувати сигнали тривоги профіль опцією сигналізації за замовчуванням.
★ Відрегулюйте яскравість екрану під час тривоги.
★ Резервне копіювання і відновлення аварійних сигналів.
★ Встановіть параметри вібратора …

Цей будильник включає красиві віджети: аналоговий годинник настроювані цифрові віджети. Ви можете використовувати один з красивих шпалер HD доступних в якості фону або вибрати свій власний шпалери.

Вона включає в себе професійну секундомір і п’ять таймерів для ваших повсякденних потреб:

Секундомір: Ви можете записувати кіл, поділитися результатами (простим натисканням на секундомір лічильника) або зберегти їх в SD карти (довгий натисніть на секундомір лічильника).

Таймер: можна встановити до п’яти таймерів з різними параметрами для кожного таймера (набір рінгтон, вібруючих, повідомлення, …).

Керівництво користувача ретельно пояснює основні функціональні можливості програми.


Завантажити

Android 4.0+