Бренд Acer показала свої новинки. Серед них суперкомпютер за ціною автомобіля і ноутбук з мобільного клавіатурою

324

Виробник Acer продемонстрував серію своїх новинок. Найбільший інтерес серед них викликали ігровий ноутбук Acer моделі Helios 700 з мобільного клавіатурою, персональні комп’ютери нового сімейства ConceptD за ціною хорошого автомобіля, а також масштабний монітор для геймерів CG437K P лінійки Predator.

Acer розробив фірмову лінійку ConceptD, куди увійдуть професійні топові пристрої для створення концепту. В основному вони орієнтовані на дизайнерів, режисерів, архітекторів та інших представників творчих професій. Їх основною відмінністю стане висока продуктивність, диктує не менш високу вартість. У складі ConceptD є стаціонарні комп’ютери і ноутбуки, пізніше сімейство планується розширити допоміжними компонентами: моніторами, VR-шоломами.

Серед новинок сімейства ConceptD представлені два десктопних пристрою. Всі представники професійної лінійки характеризуються значною ціною, але лідером серед них стала модель ConceptD 900. Це своєрідний суперкомп’ютер для дому з преміальними комплектуючими і вартістю.

В його основі процесори серверного рівня, представлені двома 40-ядерними Intel Xeon Gold з доповненою професійною графікою Nvidia Quadro RTX 6000. Комп’ютер має 192 ГБ оперативної пам’яті і 12 слотами пам’яті. Його вартість від 18 тис. євро включає тільки системний блок, без монітора.

Серйозно поступається в ціні інша новинка преміальної серії – модель ConceptD 500 (від 2 800 євро). В арсеналі комп’ютера восьмиядерний чіпсет Intel Core дев’ятого покоління, здатний в режимі турбо розганятися до частоту 5 ГГц. Серед складових частин також присутній графіка Nvidia Quadro RTX 4000, оперативна пам’ять 64 ГБ, крім того, до пристрою можна підключити до 4 моніторів з роздільною здатністю 5К.

ConceptD 500

Серед представлених новинок також був помічений ноутбук Acer Predator (модель Helios 700), що став ігровим флагманом всього сімейства. Його доповнює висувна клавіатура HyperDrift, яка рухається в бік користувача, а одна з секцій може згинатися, тим самим створюючи додаткову опору. У висунутому стані клавіатура додатково забезпечує краще охолодження, даючи більше простору нижнім вентиляторів.

Новий 17-дюймовий ноутбук Acer з монітором Full HD і частотою оновлення 144 Гц працює на процесорі Intel Core i9, має до 64 ГБ «оперативки» і до 2 ТБ об’єму жорсткого диска. У систему охолодження входять вентилятори AeroBlade 3D, випаровувальна камера і 5 теплових трубок з міді.

Helios 700 Acer

Додатково в числі геймерських новинок, крім того, що їх представником виступив ноутбук Асер, також став величезний монітор Predator CG437K P. Його розмір – 43 дюйма, а дозвіл – 3840х2160 пікселів. Монітор підтримує частоту оновлення картинки 144 Гц і доповнено дистанційним пультом. Є три порти HDMI, по одному Type-C і DisplayPort.

Джерело: http://astral-td.com.ua/