BlaBlaCar 5.4.0

77


BlaBlaCar — почніть заощаджувати на міжміських поїздках з кращим безкоштовним додатком, що дозволяє вигідно дістатися з пункту А в пункт Б.

BlaBlaCar об’єднує водіїв, у яких є вільні місця в машині, з пасажирами, яким по дорозі. Знайдіть або запропонуйте поїздку і подорожуйте в компанії наЕкшн них попутників, які розділять витрати на паливо.>ЗНАХОДЬТЕ ПОЇЗДКИ (якщо ви пасажир): Кожен день доступні тисячі пропозицій від водіїв за неймовірними цінами і будь-яких напрямках. Середні ціни по деяких популярних маршрутах: Москва — Санкт-Петербург 800 руб., Москва — Нижній Новгород 450 руб., Москва — Воронеж 550 руб. Це дешевше, ніж на поїзді, і набагато зручніше, ніж на автобусі.

>ДОДАВАЙТЕ ПОЇЗДКИ (якщо ви воЕкшн ): Плануєте поїхати в інше місто на своєму авто? Поділіться вільними місцями з пасажирами, які оплатять ваш бензин! (Будь-ласка, майте на увазі, що сервіс BlaBlaCar створений не для комерційного використання і заробітку, а лише для того, щоб водії мали можливість компенсувати свої витрати на поїздки. Тому кількість пропонованих місць і вартість кожного місця обмежуються.)

Завантажити

Android 4.4+