Биткоин показує впевнене зростання, перевищивши позначку $7 000

217

Найпопулярніша криптовалюта набирає обертів: зростання биткоина збільшився вдвічі, якщо брати за основу показники останніх чотирьох місяців. За минулі дні Bitcoin зростав до 15%, при цьому його вартість перевищила позначку 7000 доларів.

Динамічне зростання валюти не може точно пояснити жоден їх профільних експертів, хоча ряд припущень цього існує. Так, деякі учасники ринку бачать збіг у тому, що биткоин пішов вгору у відповідь на Consensus – захід, присвячений блокчейну і віртуальним валют, що проходить в Нью-Йорку. Ціна Bitcoin завжди дорожчала після кожної такої конференції.

Крім цього, курс биткоина пов’язують і з торговим протистоянням США і Китаю, яке могло змусити інвесторів шукати альтернативні ринки для вкладень. Також серед причин називають домовленість між великими ритейлерами (Crate and Barrel, Nordstrom, Baskin Robbins і Whole Foods від Amazon), уклали угоду про оплату електронними валютами. Частина експертів вважає, що передумовою до подорожчання Bitcoin могла стати сталася крадіжка віртуальних валют на одній з основних світових майданчиків Binance. Сума втрати тоді становила $40 млн.

Нещодавня подія, коли ціна биткоина зросла до 15% від попереднього показника усього за добу, не стало найбільш динамічним стрибком валюти. Незважаючи на те, що Bitcoin ще навесні нинішнього року стабільно знаходився на одному і тому ж рівні з тенденцією до пониження, на початку квітня його зростання склало більш 20%, дійшовши до рівня $5000. Причиною цього став масштабний інтерес до валюти серед азіатських інвесторів.

Биткоин, що цілком очікувано, зробив вплив і на інші світові криптоденьги. Близько 25 криптовалют, складових основну частку ринку, показали впевнене зростання. У їх числі Etherium, Monero, Litecoin та ін При цьому биткоин забезпечує більш 58% капіталізації крипторынка, яка досягла 212 млрд. доларів.

Початок 2019 року для Bitcoin складалося не дуже вдало. Валюта зависла на позначці 3200 доларів, проте вже через п’ять місяців з того моменту зростання биткоина подвоївся. Попередній 2018 рік можна назвати депресивним для всього ринку криптовалют. Вартість биткоина на той момент, так само як і інших віртуальних монет, постійно знижувалася (особливо сильно курс просів восени 2018) на тлі загальної втрати інтересу всіх гравців ринку, включаючи майнер і інвесторів. Однак успіхи нинішнього року поки не дозволили биткоину досягти і перевершити свого піку кінця 2017, коли його вартість сягала 20 000 доларів. На той момент це справило значний вплив на ринок відеокарт для видобутку криптомонет по всьому світу, включаючи Росію.

Джерело: http://yoip.com.ua/