Beelinguapp 2.242

336


Beelinguapp — вивчайте іспанська, англійська, німецька, португальська, французька, хінді, російська, турецька, китайська, арабська, італійська та японська, читаючи текст пліч-о-пліч!

Вивчення мови — це весело і безкоштовно з Beelinguapp!

Вивчіть нову мову з допомогою Beelinguapp, додаток, яке дозволяє вам читати і слухати історії на різних мовах пліч-о-пліч. Прочитайте текст і почуєте звук на мові, що вивчається і прочитайте текст на своїй мові, який буде використовуватися в якості посилання.

Вчіться в своєму власному темпі з допомогою цього веселого і безкоштовного додатку для вивчення мови. Якщо ви знайомі з мовними підручниками, вам сподобається інноваційний метод Beelinguapp для вивчення нової мови.

Занурте картки та виберіть, які мови ви хочете вивчити, прочитавши історії ваших улюблених дітей, розповіді, романи і багато іншого. Починаючи з іспанської на німецький і більше, Beelinguapp вчить вас веселим і знайомим текстом.

Beelinguapp — веселий і простий у використанні для тих, хто хоче вивчити нову мову. Використовуйте свою рідну мову в якості керівництва і починайте вчитися сьогодні!

Особливості Beelinguapp:

Вивчення мов спрощено
• Вивчайте новий мову, читаючи різні історії на обраній вами мові!
• Beelinguapp дає вам можливість прочитати історію ВАШОЮ мовою, щоб вказати, що означає слово або фраза.


Завантажити

Android 4.1+