Батарея на ноутбук

Картинки по запросу "батареи на ноутбук"


Ноутбуки Ленів завоювали довіру користувачів завдяки своїй стабільній роботі, стильному дизайну і демократичною ціною. Настрій псує лише той факт, що через якийсь час батарея лептопа швидше витрачає заряд. Вирішити проблему допоможе заміна акумулятора. Головне – знати, якими характеристиками вибирати такий пристрій. Zeto пропонує статтю, де Ви будете розбиратися в цьому питанні не гірше будь-якого спеціаліста. Ноутбук і акумулятор – ідеальна пара. У спільній роботі лептопа і акумуляторної батареї не виникне розбіжностей, якщо ви врахуєте один момент – сумісність. Це значить, що елемент живлення по всім характеристикам відповідає вашої моделі ноутбука. Також хочемо вам порекомендувати батарея і різні комплектуючи в інтернет магазині Zeto

Відразу визначити потрібний варіант пристрою допоможе маркування – цифрове та літерне позначення, яке має будь-яка батарея. Знаючи модель елемента живлення, ви без праці знайдете як оригінальний виріб, так і сумісний аналог. На що ще обов’язково звернути увагу. Її теж треба вміти читати. Які характеристики треба брати до уваги: тип пристрою. Найчастіше можна виявити напис Li — Ion. Саме літій — іонні акумулятори займають лідируючи позиції на ринку. В ультрабуках Ленів встановлені новітні літій — полімерні елементи (Li — Po);ємність. Визначається в міліампер — годинах і записується на наклейці мАһ. Чим більше цей параметр, тим більше лептоп здатний пропрацювати автономно. Якщо ноутбук – ваша «робоча конячка», можна придбати батарею збільшеної місткості. Такий пристрій має великі габарити і дорожче коштує, але зате дозволяє працювати без підзарядки значно довше; напруга. Цей показник найчастіше дорівнює 1V (10. Цей ніяк не погіршує якість.

Леново – китайська компанія, і всі виробничі потужності, природно, знаходяться в цій країні. Є два варіанти: традиційний – відправитися в похід по комп’ютерних магазинах і підібрати потрібну модель батареї. В цьому випадку ви витратите багато часу, зате у вас є можливість «вживу» подивитися і випробувати відповідний товар.

Хороші комплектуючи в Zeto — на вагу золота. Дуже радий, що замовлення оформив саме у вас парочку акумуляторів. Всім колегам розповів і тепер тільки цей сайт раджу.
Батарея якісна, оригінальна, з аналогічною маркуванням, як у моєму ноутбуці йшла. Його виключний власник – законний правовласник.