Basketball Stars 1.14.1

331
Basketball Stars — найкраща в світі багатокористувацька гра для мобільних пристроїв про баскетбол від творців декількох ігрових хітів про спорт.

Ведіть м’яч, закидайте його в кільце і набирайте очки і ПЕРЕМАГАЙТЕ! В «ЗІРКАХ БАСКЕТБОЛУ» вам належить взяти в руки м’яч і здивувати світ! До ваших послуг реалістичні і динамічні мультіплєєрниє баскетбольні поєдинки! Покажіть свою майстерність: використовувати вивчені прийоми і хитрощі, щоб обійти суперника і закинути м’яч у кільце! Граючи в захисті, щільно контролюйте суперника, перехватывайте м’яч і точно вибирайте момент для стрибка, щоб блокувати кидок! Гра йде в РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ!
РЕАЛІСТИЧНА 3D-ГРАФІКА
Баскетбол на екранах мобільних пристроїв ще ніколи не виглядав так круто: повністю настроюваний зовнішній вигляд гравців в 3D і безліч різних майданчиків для гри! ГРАЙТЕ ОДИН НА ОДИН У ДВОХ ЗАХОПЛЮЮЧИХ РЕЖИМАХ МУЛЬТИПЛЕЕРА
Спробуйте свої сили в поєдинках «Напад/захист» або вчіться швидко закидати м’ячі в кільце в режимі «Кидки на час».
ШИКАРНІ НАГОРОДИ І СОТНІ УНІКАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ
Відчуваєте себе справжньою зіркою баскетболу? Прийміть участь в матчах майстрів, де ставки куди вище, і отримаєте доступ до особливих м’ячам і унікальним нарядам, які додадуть вам стилю і підвищать спортивні показники! ПІДВИЩУЙТЕ СВІЙ РІВЕНЬ
Почніть грати на майданчику для аутсайдерів і пробивайтеся в зірки! Отримаєте доступ до ексклюзивних майданчиків і змагатися там з майстрами гри!
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ГРИ
Справжні баскетбольні поєдинки!
Реалістична 3D-графіка
2 різних режими мережевої мультиплеєра
У цій грі неважко розібратися, але непросто виграти
Понад 350 нарядів і аксесуарів дозволяють створити тисячі варіантів зовнішнього вигляду!
Більше 40 м’ячів
Використовуйте дриблінг, фінти, кидки, перехоплення та блоки та отримуйте корисні щитові бонуси
Гра безкоштовна!— Скачайте гру «Зірки баскетболу» від Miniclip прямо ЗАРАЗ!


Завантажити

Android 4.0.3+