Aviator Incredible Adventure — Clicker 1.2.9

357Aviator Incredible Adventure Clicker — захоплюючі пригоди Авіатора, а також унікальна графіка і нетривіальний набір місій і завдань не дадуть нудьгувати навіть найдосвідченішим гравцям.

Історія відважного аса і справжнього профі своєї справи – Авіатора починається високо в небі десь над загубленими територіями земної кулі. Наш льотчик – досвідчений пілот. За його плечима тисячі успішно виконаних завдань і годинник, проведені за штурвалом. Ось і зараз він повертається додому, завершивши чергове завдання штабу.

Але, як відомо, навіть найкрутіші і непереможні одного разу спотикаються про свою ахіллесову п’яту. Для нашого Авіатора її стала дурна ворона. Дикий звір вирішив помірятися силами з залізної птахом і пішов на таран. Авіатор і його літак залишилися цілі, але от пошкодження, завдані амбітною твариною, змусили аса зЕкшн снити вимушену посадку.

Так, наш герой опиняється на нікому невідомому аеродромі. Тут зовсім не ті умови, до яких він звик: немає сучасного обладнання, грамотної команди, потрібних приміщення і майстерень.

Будь-який інший льотчик тут же запросив би екстрену евакуацію. Але не такий наш ас! Без тіні сумніву, він тут же приймає доленосне рішення – залишитися на базі, застосувати всі свої знання та досвід і зробити з цієї діри першокласний аеродром.

Сказано — зроблено. І наш герой береться за роботу. Однак, на практиці все виявляється не так гладко. Авіатору доводиться наймати персонал серед місцевих, а це не завжди милі і адекватні знавці своєї справи. Розвиток парку літаків – теж нелегке завдання. Спочатку доводиться купувати справжню мотлох. При цьому майстерні для ремонту зовсім не бездоганні. Та й керівництво додає свою ложку дьогтю – постійно відволікає авіатора від відновлення аеродрому різними місія і завданнями. А ще саме містечко підкидає сюрпризи. Виявляється, тут живуть абсолютно дикі й неосвічені істоти, періодично зЕкшн снюють нальоти на базу. Їх поява — справжня катастрофа. Тільки встигай відбиватися!

Але очі бояться – руки роблять. І мало-помалу глухе аеродром перетворюється в справжній суперсучасний центр управління польотами. В його парку – тільки сучасні круті літаки, команда знає свою справу на відмінно, а майстерні і ангари працюють без перебоїв.

Просуватися по ходу сюжету і справлятися з усіма завданнями Авіатора, як і у всіх додатках подібного жанру, гравцеві допомагають звичайні кліки. Більше кліків – більше прогресу. Для самих нетерплячих є режим голдовых покупок. Купуючи унікальні літаки і обладнання, гравець буквально летить за сюжетом зі швидкістю звуку.

Однак, і тим, хто вибирає звичайний режим, також не доведеться нудьгувати. Розробники подбали про те, щоб кожен момент гри не перетворювався в сумовите кликання по екрану. Несподівані повороти, унікальна графіка, ненудні звуковий ряд роблять Aviator Incredible Adventure справжньою авантюрою, яка, безумовно, потягне, як досвідченого гравця, так і початківця геймера.

Завантажуй Aviator Incredible Adventure, занурюйся в захоплюючий світ авіації разом з героями клікер і твоя мрія про небо обов’язково стане реальністю.


Завантажити

Android 2.3+