Аватария 2.0

345
Додаток Аватария – захоплююча соціальна гра, в якій можна проявити себе, реалізувати будь-які плани і мрії, прожити інше життя, засновану на альтернативному сценарії. Багато людей схильні сумніватися щодо правильності обраного життєвого вектора, відчувати почуття незадоволеності, невдоволення собою або своїми успіхами. Такі суперечливі почуття служать джерелом постійного стресу, позбавляють душевної рівноваги і життєвої енергії. При цьому абсолютно не факт, що невдоволення собою обґрунтовано: цілком можливо, що інша робота, спосіб життя, соціальний чи сімейний статус зробили б когось більш щасливим. Тепер є унікальна можливість «переграти» свій життєвий сценарій, скориставшись обширною колекцією ресурсів барвистою гри. У ній можна створити свого героя, продумати особливості його особистості, соціальний статус, сферу діяльності, навіть смакові переваги по частині гардеробу або розваг. Додаток Avataria дозволяє взаємодіяти з іншими користувачами в мережі, утворюючи певний соціум, в якому у кожного – своя роль. Тепер доступний і мод на багато грошей

У віртуальному світі можна будувати будинки і кар’єру, досягати спортивних висот або взаємної любові, брати участь в міні-іграх і заробляти бонуси за перемогу. Яскрава, захоплююча і реалістична, ця історія дозволить прожити інше життя і надихне на нові звершення у власній.
Додаток Аватария – відмінний спосіб провести час з максимальною користю, адже мобільний девайс Android перетвориться на ключ, відкривають двері іншого світу – такого, де все можливо і досяжно. Ця дозволить спробувати щось незвичайне, отримати корисний досвід та надихнутися новими ідеями, попередньо випробувавши їх у віртуальному форматі.


Завантажити

Android 4.0.3+