ASUS ZenUI FileManager 2.0.0.397_180123

384
ASUS ZenUI FileManager — ефективне і зручне управління файлами за допомогою ASUS File Manager! ASUS File Manager дозволить вам звертатися з файлами, збереженими в пам’яті вашого пристрою, на карті пам’яті microSD, в пам’яті локальної мережі хмарної пам’яті. За замовчуванням ASUS File Manager дозволяє копіювати, переміщати, перейменовувати, видаляти, забезпечувати спільний доступ до вашого сховища або з нього. Також забезпечується перегляд і доступ до файлів по категоріям.

Основні особливості:

  • Ваш простий і кмітливий файловий менеджер: Пошук, доступ, збереження, переміщення, видалення або спільне використання файлів, збережених у вбудованій пам’яті вашого смартфона, в пам’ять карту пам’яті microSD, пам’ять локальної мережі або хмарне сховище, і навпаки.
  • Доступ до файлів в локальній мережі SMB: Управління файлами в локальній мережі та мережі SMB (Samba).
  • Додаткові опції зберігання в хмарних сховищах: Підтримка хмарних сховищ, таких як ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive і Microsoft OneDrive.
  • Бездоганна передача потокових мультимеЕкшн них даних: Файли потокових мультимеЕкшн них даних, такі як музичні або відео або відкриті документи, зображення або фотографії, збережені в будь облікового запису хмарного сховища.
  • Економія дискового простору шляхом пакування: Стиснення файлів для економії пам’яті вашого сховища і розпакування стислих файлів у форматі Zip і RAR.
  • Зручний перегляд файлів: Зручний перегляд файлів по категорії з домашнього екрану Диспетчера файлів: зображення, відео, музика, програми, завантажені файли і обрані файли.


Завантажити

Android 4.1+