AppBrain Оголошення Detector 2.2.1

399


AppBrain Оголошення Detector — Виявлення потенційних проблем всіх програм, встановлених на Вашому пристрої. AppBrain Оголошення Detector повідомить Вам про потенційні проблеми всіх встановлених на Вашому пристрої додатків (про Push-повідомлення, спамових ярликах на домашньому екрані, загрозу Вашої особистої інформації).

  • Допоможе Вам позбавитися від докучливих повідомлень і ярликів на домашньому екрані Вашого пристрою.
  • Визначить, у яких додатків є дозволи на доступ до Ваших повідомлень або облікових записів, або можливість використовувати служби, за які Вам доведеться платити.

AppBrain Оголошення Detector виявляє більше 70 різних нехороших особливостей додатків, у тому числі:

  • Push-повідомлення, розміщення спам-ярликів на домашньому екрані, проблеми, пов’язані з Вашою конфіденційністю, наприклад, можливість визначення Вашого місця розташування, доступ до контактів, повідомленнями або облікових записів.
  • Рекламні мережі. AppBrain Оголошення Detector повідомить про вбудованих у Ваші додатки рекламних мережах, таких як AdMob, Millennial Media, mobclix, щоб, Tapjoy, AdWhirl, Greystripe, InMobi, Airpush, Startapp, Pontiflex та інші.
  • SDK Соціальних мереж: виявлення в додатках SDK різних соціальних мереж — Facebook, Twitter4j, OpenFeint, HeyZap та інших.
  • Інструменти розробника: виявлення таких бібліотек, як Google Analytics, Flurry Analytics, Google Play in-app billing (заміна Wallet), Google Licensing Service, індикатор ViewPager, ACRA, Paypal та інші.

Завантажити

Android 4.1+