Animal Crossing: Pocket Camp 1.3.1

342Animal Crossing Pocket Camp — вийди зі своєї напруженої життя в розслаблену атмосферу в таборі, повну друзів-тварин і з чудовою природою.

Після прибуття в пункт призначення вас призначають менеджером табору!
Не турбуйтеся, це проста робота. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати будь-яку меблі, намет або зручності, які вам сподобаються, поставте їх у своєму таборі і запросіть тварин, щоб оживити це місце!

У Animal Crossing: Pocket Camp кожен день пропонують щось нове! Отримуйте задоволення від налаштування вашого фургона, відвідування лагерів друзів або вивчення району для зустрічей з новими тваринами.

Кроки по створенню вашого кращого кемпінгу

— Виконуйте завдання тварин
Посещяя різні місця відпочинку, ви знайдете тварин, які потребують допомоги! Вони будуть шукати рибу, фрукти або інші речі, щоб почати свою пригоду по таборах, чому б не подати, то що вони хочуть їм у руки?
Ви можете вивчити безліч предметів, так само як і досліджувати свій фургон, тому не соромтеся ловити рибу або збирати фрукти або все відразу. Якщо пощастить, ви знайдете те, що шукає ваш друг! Відразу ж передай йому, і він дасть тобі взамін матеріали для крафта.

— Робіть меблі та інші приналежності
Матеріали, які ви отримуєте від виконання запитів тварин, можуть використовуватись для виготовлення всіх видів меблів і зручностей.
Все, що вам потрібно зробити, це відкрити каталог і розмістити замовлення з Кіром. Це може зайняти трохи часу, але ваш товар буде готовий до доставки, і помітити не встигнете. Ізі-пизи!

— Залучайте тварин до відвідування вашого табору
Коли ви балакаєте, виконуєте запити і збільшуєте дружні стосунки з тваринами, один з ваших друзів може дати завдання, придбати меблі. Якщо вам вдасться створити те, що вони просять, вони будуть готові приїхати і відвідати ваш табір.

Твій табір. Твій шлях.
Animal Crossing: Pocket Camp створить таку атмосферу, яка піЕкшн де вам і вашому стилю.
Ваш вибір меблів і зручностей додасть вашим місцем відпочинку свій зовнішній вигляд. Ви підете на відпочинок з наметом і барбекю? Або, може бути, щось яскраве, де ви можете проводити концерти? Або, може бути, ти шукач гострих відчуттів і щось придумав з каруселями? Незалежно від того, що ви виберете, ви зможете насолодитися тим табором, який ви зробили!

Примітка. Ця гра безкоштовно для скачування і містить усередині ігрові покупки
Примітка. Для гри «Animal Crossing: Pocket Camp» потрібне підключення до Інтернету.
Ви несете відповідальність за будь-які плати за підключення до Інтернету.


Завантажити

Android 4.2+