Amazon розповіла, коли точно відкриється доступ до амбітної mmo-грі new world

16

До запуску new world — потенційно єдиного успішного проекту ігрового підрозділу amazon — залишаються лічені дні. У міру наближення до заповітної години активність розробників зростає вже навіть не в арифметичній, а в геометричній прогресії: сьогодні, наприклад, автори опублікували цілий великий матеріал, присвячений підготовлюваному релізу і різним бонусам для гравців.

Отже, запуск європейських серверів new world призначений на 28 вересня о 9:00 за московським часом. З огляду на, що це буде вівторок, реально приступити до гри в зазначену годину в європейській частині росії зможуть тільки ті, кому з тих чи інших причин не потрібно виходити з дому.

До старту гри amazon разом зі своїм підопічним сервісом twitch підготували особливу кампанію: переглядаючи прямі трансляції обраних стримерів, ви будете отримувати спеціальні «дропси» — порції контенту для new world — за умови синхронізації ігрового облікового запису з аккаунтом twitch.

Сама amazon вважає, що new world чекає великий успіх, а сама гра стане наочною демонстрацією того, на що дійсно здатне ігрове крило гіганта.