Alzex Finance 2.11

79Alzex Finance – це зручний додаток для Android, яке являє собою функціональний інструмент для обліку фінансів.

Як правило, велика частина таких аналогів як Monefy, Money Lover і багато інші володіють відмінними можливостями, але більше придатні для особистого користування. Якщо ж необхідно поставити на контроль рух коштів у сім’ї, то Alzex Finance буде більш раціональним рішенням.

Для ознайомлення з інтерфейсом програми розробники передбачили демо-базу даних з прикладами організації коштів. Так, перш ніж почати використання програми, необхідно створити окремі категорії з відомостями про готівки, банківських картах і рахунках.
Далі, щоб зафіксувати розтрати або прихід коштів, досить вибрати потрібний варіант і вказати суму з поясненнями. При цьому безліч видів транзакцій буде автоматично поміщатися у потрібну категорію. Наприклад, якщо вказати назву продукту харчування, витрата піде в категорію «продукти».

Однак, набагато більш корисний функціонал полягає у підтримці спільного доступу до бази даних з різних пристроїв. При цьому вийде створити кілька рахунків для кожного члена сім’ї і розділити їх по групах для зручності використання. Варто відзначити, що цей функціонал доступний тільки в платній версії програми, де крім іншого присутня більш просунута система обліку, а також планувальник витрат для майбутніх операцій.

Таким чином, Alzex Finance, на відміну від найближчих аналогів, має більш громіздкий інтерфейс, що обумовлюється широким функціоналом. Програму, як говорилося вище, має сенс використовувати тільки для колективного обліку. Що стосується недоліків, то тут немає яких-небудь доповнень для моніторингу статистики та складання звітів. В іншому програма стане відмінним інструментом, користуватися яким, до речі, вийде навіть з комп’ютера.

Завантажити

Android 4.4+