Adobe Scan 18.03.20

361Adobe Scan — перетворює ваш пристрій в потужний портативний сканер з функцією автоматичного розпізнавання тексту. Перетворіть будь-які матеріали — квитанції, замітки, документи, зображення, візитні картки, лекційні дошки — Adobe PDF і використовуйте розпізнаний текст.

ПРИНЦИП РОБОТИ:

  • ЗНІМАЙТЕ. Скануйте будь-які матеріали з високою точністю. Передові технології обробки зображень автоматично визначають межі документа і збільшують чіткість відсканованого контенту.
  • ПОКРАЩУЙТЕ. Ретушує відскановані матеріали та фотографії, фотоплівки. З легкістю вибирайте кольори, виконуйте обрізку, переглядайте, повертайте матеріали та змінювати їх порядок.
  • ВИКОРИСТОВУЙТЕ. Перетворити відскановані документи високоякісні файли Adobe PDF і використовуйте текст після розпізнавання.

Немає нічого простіше!

МОЖЛИВОСТІ ADOBE SCAN

  • СКАНУВАННЯ БУДЬ-ЯКИХ ДОКУМЕНТІВ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС, ДЕ Б ВИ НЕ ЗНАХОДИЛИСЯ. Фотографуйте форми, квитанції, замітки і візитні картки. Можна навіть сканувати документи з кількома сторінками і зберігати їх як PDF одним дотиком до екрана.
  • ВИКОРИСТАННЯ ВМІСТУ ДОКУМЕНТІВ. Вбудований в додаток безкоштовний механізм оптичного розпізнавання символів (OCR) створює з відсканованих документів високоякісні файли PDF, з вмістом яких можна працювати в Adobe Acrobat Reader.
  • ШВИДКИЙ ПОШУК ДОКУМЕНТІВ У ПАПКИ З ФОТОГРАФІЯМИ. Adobe Scan автоматично знаходить документи та квитанції серед фотографій, позбавляючи вас від довгих пошуків.
  • ПРОДУКТИВНА РОБОТА В ДОРОЗІ. Зберігайте відскановані документи в Adobe Document Cloud — миттєво отримуйте і надавайте до них доступ. Робота з великими документами стала простіше: виконуйте пошук по тексту, а також виділяйте і копіюйте текст. Потім відкрийте відсканований документ в програмі Acrobat Reader, щоб виділити важливі уривки і додати замітки.
  • ЕФЕКТИВНА ІНТЕГРАЦІЯ. Додаток Adobe Scan інтегровано з кращими в світі сервісами для роботи з документами, щоб ви могли виконувати ще більше Екшн з PDF. Редагуйте, перетворіть у файли Microsoft Office, заповнюйте, підписуйте, надсилайте документи на підпис, а також відслідковуйте процес.


Завантажити

Android 5.0+